krinox• 09 апреля 2022

Будет ли продленно военное положение

Ещё на месяц?
Или возможно частично снимут уже?
NesmeyanaYa• 09 апреля 2022
100% продовжать
Елена1265• 09 апреля 2022
Конечно нет. Все снимут. Война же закончилась, незачем продлевать
Solmira• 09 апреля 2022
А є причини для зняття? В нас ще все попереду. В кінці місяця перед 9 травня буде більш зрозуміло, чого взагалі чекати.
Акилежна• 09 апреля 2022
Конечно будет продлено, очередное обострение военных действий в самом начале.
Лорисель• 09 апреля 2022
Звичайно. І ще не один раз.
Nata.t.1970• 09 апреля 2022
Автор,обьясните,пожалуйста :на Вашей жизни Как сказывается это военное положение?
ТеодорБастард• 09 апреля 2022
А что, есть предпосылки его НЕ продлевать? Шо, серьезно?
Горськ• 09 апреля 2022
Я щось не можу зрозуміти як це частково.Або є,або нема,продовжать,звісно.
автор krinox • 09 апреля 2022
Ответ дляГорськ
Це коли не по всій країні. А по областям. Тобто частина обласней без воєного станц. Наприклад, Закарпатська область
NesmeyanaYa• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
Дуже добре ви придумали. Нехай всіх чоловіків призивають, а закарпатці за кордон валять? Чи в цьому сенс?
Mirrachca• 09 апреля 2022
Чекаю кожного ранку повідомлення ’ Україна перемогла’ , звісно тоді і військовий стан відмінять , а зараз, хто його відмінить??? У нас, наприклад, повітряна тривоги до 10 раз на добу
Invictusgirl• 09 апреля 2022
90 дней точно будет
И надеюсь,на этом все,так как уже не будет войны.
Горськ• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
А що в закарпатській обл не так,гарантія,що все буде добре?Ракети можуть летіти по всій Украіні ніхто не знає кому вони захочуть.
автор krinox • 09 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Чому ви думаєте , що за кордон всі звалять? Думаєте, там сильно чекають? Особливо чоловіків?
автор krinox • 09 апреля 2022
Ответ дляMirrachca
Яка область?
Invictusgirl• 09 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
А в чем же ещё )
NesmeyanaYa• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
А чому ви так хочете закінчення ВС? Як він на вас вплинув?
Mirrachca• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
Не всі валять, хтось і добровольцями йде на передову, але є і хитрожопі , які тримають ’ угорський фронт’
Kusalochka• 09 апреля 2022
Будет до конца войны и нашей победы
Mirrachca• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
Яка область?
Дніпропетровська, на цьому тижні особливо посилилися обстріли нашої області
автор krinox • 09 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
А ви хочете продовження?
Я не знаю нікого хто хоче.
Як вплинув? Ви серйозно? Як вплинула війна?
NesmeyanaYa• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
А ви хочете продовження?
Я не знаю нікого хто хоче.
Я хочу Перемоги і Миру. Відміна військового стану в деяких областях на це ніяк не вплине
Invictusgirl• 09 апреля 2022
Ответ дляMirrachca
Сейчас такие выезжают как волонтёры и не возвращаются,потому-что будет срок и конфискация имущества.
Kusalochka• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
А ви хочете продовження?
Я не знаю нікого хто хоче.
Странный вопрос. Вас смущает не война а ВП?🤔
Елена1265• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
А ви хочете продовження?
Я не знаю нікого хто хоче.
А як можна його відмінити, якщо в країні війна? Думаєте, якщо вімінять ВП, то в ті області не будуть летіти ракети?
Куди діти переселенців, які зараз розміщені в дитячих садочках та школах? І ви ж розумієте, якщо знімуть частково ВП по областям, то з ЄС наших переселенців попросять на вихід до себе додому?
Bonya_A• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
А ви хочете продовження?
Я не знаю нікого хто хоче.
Її питання нічим від вашого не відрізняється
В країні війна а ви запитуєте чи буде далі військовий стан
От і в мене до Вас питання. Ви серйозно??!?
demra• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
До лета минимум.
NesmeyanaYa• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
А ви хочете продовження?
Я не знаю нікого хто хоче.
Я запитала як впровадження чи відміна ВС на вас впливає.
Війну це не зупинить. По вашій логіці війна почалась, бо ВС ввели
english book• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
Якщо ви чекаєте на вільний перетин кордону чоловіками,то його не буде.
КристинаУ• 09 апреля 2022
Ответ дляkrinox
А, что это вам даст? В чем смысл по областям?