krinox• 09 апреля 2022

Будет ли продленно военное положение

Ещё на месяц?
Или возможно частично снимут уже?
Олеся Малиновская• 09 апреля 2022
Ответ дляnightwoman
Херсон. Как стемнело все ходуном до сих пор. Я ваши вопросы не понимаю, у нас война продолжается
Блин, у вас там тихо наверное и ее бывает, но это же за городом, да?
karamelochka15• 09 апреля 2022
В нас в області не має активних воєнний дій поки (ближня ЗУ), зрозуміло, що в країні війна і війна у нас усіх. Наші села забиті біженцями, наприклад. До заправки черги можна чекати з 6 ранку до 12 ночі, таких черг ви ще не бачили, повірте. Аптек мало і ліків також. Продуктових магазинів мало, а приїзджих тьма, звідси напівпусті прилавки і черги. Транспорт не ходить через воєнний стан міжміський, а власне авто є далеко не у кожного у селі. Не потрібно говорити, що війна не у всіх. Ми постійно збираємо продавольство для біженців і ЗСУ. Повірте, ми усі задіяні і терпимо. Співчуваємо, молимось і намагаємось допомогти тим, кому зараз найважче. Навчіться люди добрі, бути добрішими до наших людей у цей час, вибачте тим, у кого зносить кришу, хто постраждав більше ніж ви і промовчте в відповідь на агресію, -це також добре діло і ми маємо це розуміти.