Love_Love_Love_• 10 апреля 2022
Якщо була інформація про початок війни, то має бути і про кінець, чому її немає?
Це значить що кінець ще не скоро?
Наразі є інфа тільки про важкі битви на сході, про те що ми готові до цих битв, сам Президент про це говорить, а цей Арестович лапшу вішає про три тижні.Дуже не по собі, як же не хочеться більше цих страшних новин, цих погублених ні в чому не винних душ і скалічених життів.
Пів ночі дивилась ТВ там багато говорили про відбудову інфраструктури і ніби не може не тішити така інфа, але ж зовсім не тішить, стільки людей загинуло((((
Джулияробертс• 10 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
В данний момент я у Львові, що вам дасть ця інформація?
Тепер ясно, хоча я так і подумала. Нічого. Не буду далі писати, дякую за відповідь.
Джулияробертс• 10 апреля 2022
Ответ дляBigSize_
Та прчм задовбали, кожну годину тривога аже друга доба((
І по карті тривога тепер дуже часто центр і схід
Екатерина27• 10 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Сейчас будет решающая битва за Донбасс,наши конечно победят и путлер подпишет уже нашу мировую.
Ну и надо сразу вооружаться до зубов.
Дай Бог! У меня другие мысли. Но ваши мне нравятся больше
Дуже хочеться певної дати , коли залишки орків самі втечуть кудись в посадки в напрямку корабля...Але велика можливість, що залишиться гарячий регіон і бойові дії будуть ще тягнутися і тягнутися, поки більша частина України почне жити звичайним життям((
Так вже хочеться, щоб закінчилося це страхіття...
Ответ дляДжулияробертс
Є щось поганого в тому що я в себе вдома?)))
Чесно, так поражаюсь тут деяким
Карпатський грибар• 10 апреля 2022
Путин сидел в бункере и оттягивал свой конец (перефразировано) (с)
Джулияробертс• 10 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Чесно, так поражаюсь тут деяким
Та при чому тут це? Якби ви були в тому ж Дніпрі зараз, де люди не спали всю ніч, то не писали б такого
Ответ дляДжулияробертс
Якого такого? Що мені хочеться кінця війни чи якого я б не писала?
Ви знаєте мої обставини де я буваю і де мої рідні, до чого оце ваше стереотипне мислення?
Ответ дляann.ko
Вы из Франции уже вернулись?
Вернулась і знову поїду, хочете зі мною чи чому питаєте?
Джулияробертс• 10 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Та питання про кінець війни я мала на увазі! Всі цього хочуть, але ви так якось поставили питання тому й така реакція
ku4eravaku4erava• 10 апреля 2022
Ответ дляIra759
Так. Але ковід не зник, просто про нього зараз не говоримо.
Правильно, он был всегда...но без рекламы
Ответ дляЧаЧаЧа
Автор, чому тему про кулічі і паски закрили?
Там вже до язичництва дійшло
Ответ дляriri
Есои есть дата рождения то и дата смерти должна быть?..
А була точна дата початку війни?
Екатерина27• 10 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Так это не мои мысли,а военных и полит экспертов и не только украинских
Я не слышала, чтобы говорили «конечно победят». Слышала, что будет очерет серьёзное сражение. И от его исхода зависит на 95% исход всей войны. Прогнозов никто на делает. Кроме астрологов/тарологов и Арестовича.
Vita_Nikita• 10 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
Як ви це собі уявляєте? «Так, воюємо до кінця квітня і по домам»?
Для Путина символическая дата 9Мая))Автор,Вас устроит,если мы победим на 9мая?
Vita_Nikita• 10 апреля 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Ну,как чего?Есть мнение автора и оно правильное,остальное она слушать не хочет
Ответ дляLove_Love_Love_
Там вже до язичництва дійшло
Ну так вірно. І паска і крашанки і навіть дата воскресіння, що вираховується від луни - то все з язицтва. І нічого поганого в тому немає, то було зроблено дляслегшої асіміляції язицтва у християнство. Гробки, наприклад, це теж язицтво, але церква тед не проти.
Екатерина27• 10 апреля 2022
Ответ дляVita_Nikita
Тема про куличи и паски у автора всплыла после моего вопроса. Можете посмотреть в моих темах. Ее аж наизнанку вывернуло
Irina Romanova• 10 апреля 2022
Ответ дляvasia
судя по темам- автор в Польше.И уже быстренько вышла замуж) А вообще-опять провокативная тема от аккаунта.который активизировался только с началом войны.
Сейчас большинство аккаунтов ’активизировалось’ с началом войны, потому что раньше можно было писать под анонимом, а этих тем в профиле другие пользователи не видят.