Хто знає скільки ще немають права виїжджати за кордон громадяни України чоловіки?? Якщо від університета буде направлення на практику за кордон. Зараз то понятно. А надзвичайний стан також не можна?? А як довго він може бути? Якщо людина закінчить вже універ то втратить можливість?!
marina19834• 10 апреля 2022
Ответ дляcatch-22
можете ползком попробовать. желательно через линию фронта.
5 баллов👏👏👏
annetta888• 10 апреля 2022
Ответ дляПирожино
Навіть коли вона буде. То буде введений надзвичайний стан -так сказав президент
Магістратура закордоном і тоді можна виїхати на навчання
annetta888• 10 апреля 2022
Ответ дляПирожино
Я не про воєнний стан. Я про надзвичайний. Він буде введений після перемоги України
Не буде
annetta888• 10 апреля 2022
Ответ дляПирожино
На жаль магістратура в нашому універі , і це єдиний шанс у брата почати світ 😕
Запитайте в університеті, як можна оформитися на дуальну форму.
Тоді зможе зараз.
Ответ дляTeremok_
Якщо у вас дуальна форма освіти, то можна і зараз виїхати, стаття 23 закону про мобілізацію, читайте), якщо будуть питання, відповім у приват
Напишіть всім нам це дуже цікаво. Практика показує, що мобілізації вони не підлягають, але за кордон не випускають.
annetta888• 10 апреля 2022
Ответ дляPsyCoach
Верховная Рада приняла закон, обязывающий всех мужчин призывного возраста вернуться в Украину. Так что вряд ли сможет уехать на практику до окончания войны.
Є винятки. В законі чітко прописано.
Капитошка81• 10 апреля 2022
Что только не придумают наши женщины, чтобы своего мужчину вывезти за границу. А ничего, что миллионы женщин с детьми не уезжают за границу?! Совести у вас нет. Выучится после войны!
Капитошка81• 10 апреля 2022
Ответ дляПирожино
Якщо війна буде до 2035 року як каже арестович то це що??? Ніхто не виїде нікуди?! Це жах 😩
Так многие и не доживут до 2035! Вас это вообще, я вижу не волнует! Можно учиться онлайн в Сорбонне.
annetta888• 10 апреля 2022
Ответ дляЛеонка25
Дайте, будь ласка, номер закону або посилання, бо я ще не читала
Це троляча тема
Які посилання