Пирожино• 10 апреля 2022

Надзвичайний стан. Коли можна виїхати за кордон хлопцям?

Хто знає скільки ще немають права виїжджати за кордон громадяни України чоловіки?? Якщо від університета буде направлення на практику за кордон. Зараз то понятно. А надзвичайний стан також не можна?? А як довго він може бути? Якщо людина закінчить вже універ то втратить можливість?!
LadyDShoes• 10 апреля 2022
Когда победа будет…
catch-22• 10 апреля 2022
можете ползком попробовать. желательно через линию фронта.
marina19834• 10 апреля 2022
Ответ дляcatch-22
5 баллов👏👏👏
соняшка• 10 апреля 2022
Автор, вопросы хорошие, задайте их бункерному гному
автор Пирожино • 10 апреля 2022
Ответ дляcatch-22
Дуже смішно ахренеть
автор Пирожино • 10 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
Когда победа будет…
Навіть коли вона буде. То буде введений надзвичайний стан -так сказав президент
Rubiii• 10 апреля 2022
При ЧП можно, но нужно смотреть, что будет с мобилизацией. Могут перевести в ЧП, а мобилизацию оставить либо сделать новое постановление о том, чтобы не выпускать мужчин даже при ЧП.
annetta888• 10 апреля 2022
Ответ дляПирожино
Магістратура закордоном і тоді можна виїхати на навчання
автор Пирожино • 10 апреля 2022
Я не про воєнний стан. Я про надзвичайний. Він буде введений після перемоги України
annetta888• 10 апреля 2022
Ответ дляПирожино
Не буде
Teremok_• 10 апреля 2022
Якщо у вас дуальна форма освіти, то можна і зараз виїхати, стаття 23 закону про мобілізацію, читайте), якщо будуть питання, відповім у приват
автор Пирожино • 10 апреля 2022
Ответ дляannetta888
На жаль магістратура в нашому універі , і це єдиний шанс у брата почати світ 😕
автор Пирожино • 10 апреля 2022
*побачити
annetta888• 10 апреля 2022
Ответ дляПирожино
Запитайте в університеті, як можна оформитися на дуальну форму.
Тоді зможе зараз.
автор Пирожино • 10 апреля 2022
Ответ дляTeremok_
Дякую , пішла гуглити
PsyCoach• 10 апреля 2022
Ответ дляПирожино
Верховная Рада приняла закон, обязывающий всех мужчин призывного возраста вернуться в Украину. Так что вряд ли сможет уехать на практику до окончания войны.
Марго 152• 10 апреля 2022
Ответ дляTeremok_
Напишіть всім нам це дуже цікаво. Практика показує, що мобілізації вони не підлягають, але за кордон не випускають.
annetta888• 10 апреля 2022
Ответ дляPsyCoach
Є винятки. В законі чітко прописано.
Кузякин• 10 апреля 2022
Удалено администрацией...
автор Пирожино • 10 апреля 2022
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
PsyCoach• 10 апреля 2022
Ответ дляannetta888
Є винятки. В законі чітко прописано.
безусловно надо все изучать
автор Пирожино • 10 апреля 2022
Ответ дляМарго 152
Якщо війна буде до 2035 року як каже арестович то це що??? Ніхто не виїде нікуди?! Це жах 😩
Капитошка81• 10 апреля 2022
Что только не придумают наши женщины, чтобы своего мужчину вывезти за границу. А ничего, что миллионы женщин с детьми не уезжают за границу?! Совести у вас нет. Выучится после войны!
КристинаУ• 10 апреля 2022
Ответ дляПирожино
Жах що ніхто нікуди не виїде??? А перспектива 10 летней войны в этом прогнозе смотрю вас меньше пугает?
Капитошка81• 10 апреля 2022
Ответ дляПирожино
Так многие и не доживут до 2035! Вас это вообще, я вижу не волнует! Можно учиться онлайн в Сорбонне.
Teremok_• 10 апреля 2022
Автор закривайте тему, буде срач
annetta888• 10 апреля 2022
Вечір... Активізувалися тролі
Леонка25• 10 апреля 2022
Ответ дляPsyCoach
Дайте, будь ласка, номер закону або посилання, бо я ще не читала
annetta888• 10 апреля 2022
Ответ дляЛеонка25
Це троляча тема
Які посилання
rybka21• 10 апреля 2022
Ответ дляЛеонка25
И не прочтёте. Потому что такого закона нет