Akylinaa• 11 апреля 2022

Чи доходять гроші з пожертв і зборів звичайним українцям?

Сьогоднішній похід для подачі документів на отримання довідки впо наштовхнув на роздуми. Я постійно читаю, що наші зірки, закордонні зірки, голівудські актори, громадські діячі постійно збирають благодійні внески, наприклад Міла Куніс і Ештон Катчер зібрали 25 млн доларів, зірки спорту проводять благодійні аукціони, багато груп проводить музичні концерти, фестивалі і тд. Постійно збирають для дітей України. Куди воно все дівається?? Хтось з вас чи ваших знайомих отримав хоч якусь допомогу? Серед моїх знайомих ніхто нічого не отримував в Україні, навіть щоб з ООН отримати там потрібно мати 3+ дітей і пройти три кола аду. Весь світ збирає кошти, а куди воно все розходиться не зрозуміло. Воно осідає у когось в кишенях? Чі на утримання кабінетів благодійних фондів? А може хтось отримував якусь допомогу і я не права?
FiloSofia• 11 апреля 2022
Не знаю, що й сказатиЗа місяць як переселенці отримали продуктовий набір 1 раз, хороший. Одяг можна брати в необмеженій кількості. Взуття самі купляємо, житло орендуємо.
Мені теж здається, що десь та допомога фінансова осідає

Полячка• 11 апреля 2022
ничего не получила! спрашивала за продукты -сказали, что самая бедная?... не захотела не комментить, ни ругаться.