Доброго дня. Підкажіть чи хтось оформляв допомогу ООН(а можливо і отримав) в Вінниці? Чи велика там черга, якщо їхати здалеку чи справимось за один день? Дякую заздалегідь!
У Вінниці працює дві програми допомоги ООН. Продовольча по кюар коду, що дають в Прозорому офісі, одноразова, по 2220 на людину, але не більше 6660, кажись так. І ще та, що сплачується протягом 3-х місяців, її можно оформити без довідки ВПО, уже приймають декілька пунктів оформлення, адреси є в мережі, фейсбуці. Оформляли на Ющенко 18, коли це був єдиний адрес оформлення, зайняло все близько 3 годин.
Ответ для_LarSon_
Дякую. Я писала на елект. пошту-мені відповідали, але з приводу черги інформації мені не змогли дати
TatyanaSSS• 11 апреля 2022
Я у Хмельницькому вже оформила на другий днгь цієї програми. Була 75 в черзі. Перший день стояла, на другий пройшла. Вчора моя мама приїхала, я без черги до себе її причепила так би мовити. Домовидась с дівчиною, яка мене оформлювала і вже без черги маму теж офлрмили. Гроші поки що не получали, смс не приходила
nataliya123• 11 апреля 2022
Доброго дня ! А підкажіть будь ласка адресу у Хмельницькому . Чи можна приїхати з Кам’янця взяти талончик і , якщо не вийде цього дня, то приїхати наступного?
Ответ дляTatyanaSSS
Інститутська, 10
Володимирська 109, зліва в арку до собору , що біля Філармонії
Берете талончик з номером потім відслідковуєте чергу в телеграмі.
KATERIN-KA22• 12 апреля 2022
Ответ дляLediD
Ми оформлювали допомогу біженцям від ООН ( та що видається всім і не має значення стать і кількість дітей) 23 березня, і десть 5 квітня прийшло повідомлення щоб отримали гроші на укрпошті, Ужгород.
Подскажите пожалуйста, в Ужгороде большие очереди? Если ехать издалека, есть шанс в тот же день попасть?
Ответ дляKATERIN-KA22
Так великі, але вистоять можливо. Едине що треба щоб ви знали, забрати кошти можливо лише в Ужгороді, тоб то в тому місті де ви оформлювали допомогу, принаймні нам пояснили так на укрпошті, поруч була жінка яка приїхала з мукачева та хотіла забрати гроші в Ужгороді. І це термінивий переказ, тобто забрати треба в якийсь термін, не уточнювала який саме.
KATERIN-KA22• 13 апреля 2022
Ответ дляLediD
Спасибо большое за информацию.
Ответ дляTatyanaSSS
Добрый день. Ксерокопии документов нужны? Спасибо