Lena @ukr.net• 11 апреля 2022

Допомога ООН

Доброго дня. Підкажіть чи хтось оформляв допомогу ООН(а можливо і отримав) в Вінниці? Чи велика там черга, якщо їхати здалеку чи справимось за один день? Дякую заздалегідь!
Леска• 11 апреля 2022
У хмельницькому. Лише взяла талончик. 1818 номер. Сьогодні прийняли 640 якийсь там

ArmUkraineNow• 11 апреля 2022
а що за допомога? хто може отримати?
alyona_niki• 11 апреля 2022
Не подскажете, когда в Черновцах будет?
VIKYSIA• 11 апреля 2022
У них базы виснут и они не всегда работают.
Закрываются по техническим причинам
_LarSon_• 11 апреля 2022
У Вінниці працює дві програми допомоги ООН. Продовольча по кюар коду, що дають в Прозорому офісі, одноразова, по 2220 на людину, але не більше 6660, кажись так. І ще та, що сплачується протягом 3-х місяців, її можно оформити без довідки ВПО, уже приймають декілька пунктів оформлення, адреси є в мережі, фейсбуці. Оформляли на Ющенко 18, коли це був єдиний адрес оформлення, зайняло все близько 3 годин.
автор Lena @ukr.net • 11 апреля 2022
Ответ для_LarSon_
Дякую. Я писала на елект. пошту-мені відповідали, але з приводу черги інформації мені не змогли дати
Сгущенка• 11 апреля 2022
Ответ дляЛеска
А де Ви брали талончик? Підкажіть будь ласка
TatyanaSSS• 11 апреля 2022
Я у Хмельницькому вже оформила на другий днгь цієї програми. Була 75 в черзі. Перший день стояла, на другий пройшла. Вчора моя мама приїхала, я без черги до себе її причепила так би мовити. Домовидась с дівчиною, яка мене оформлювала і вже без черги маму теж офлрмили. Гроші поки що не получали, смс не приходила
nataliya123• 11 апреля 2022
Доброго дня ! А підкажіть будь ласка адресу у Хмельницькому . Чи можна приїхати з Кам’янця взяти талончик і , якщо не вийде цього дня, то приїхати наступного?

LediD• 11 апреля 2022
Ми оформлювали допомогу біженцям від ООН ( та що видається всім і не має значення стать і кількість дітей) 23 березня, і десть 5 квітня прийшло повідомлення щоб отримали гроші на укрпошті, Ужгород.
Леска• 11 апреля 2022
Ответ дляСгущенка
Володимирська 109, зліва як в арку до собору
Леска• 11 апреля 2022
Ответ дляTatyanaSSS
Інститутська, 10
Володимирська 109, зліва в арку до собору , що біля Філармонії
Берете талончик з номером потім відслідковуєте чергу в телеграмі.
KATERIN-KA22• 12 апреля 2022
Ответ дляLediD
Подскажите пожалуйста, в Ужгороде большие очереди? Если ехать издалека, есть шанс в тот же день попасть?
LediD• 12 апреля 2022
Ответ дляKATERIN-KA22
Так великі, але вистоять можливо. Едине що треба щоб ви знали, забрати кошти можливо лише в Ужгороді, тоб то в тому місті де ви оформлювали допомогу, принаймні нам пояснили так на укрпошті, поруч була жінка яка приїхала з мукачева та хотіла забрати гроші в Ужгороді. І це термінивий переказ, тобто забрати треба в якийсь термін, не уточнювала який саме.
KATERIN-KA22• 13 апреля 2022
Ответ дляLediD
Спасибо большое за информацию.
elena8284• 13 апреля 2022
Ответ дляTatyanaSSS
Добрый день. Ксерокопии документов нужны? Спасибо
LediD• 13 апреля 2022
Ответ дляelena8284
Тільки оригінали. І особиста присутність людей с паспортом, тобто якщо прийшли ви і ваша бабуся....тільки її паспорт не підходить.