Уже в них не особо верю. Но это так все надоело, цепляешься за любую ниточку надежды.
По моему 12.04 должно пройти соединение каких то планет и все повернется в лучшую сторону.
vikicherry• 12 апреля 2022
Ответ дляLvivLady
Автор, невже вірите в це лайно??! Фюрер чітко оголосив, що тільки йти до кінця(( Жара тільки починається...
Говорить можно всякое. И Львов они за 72 часа взяли. Ага! Ломать дело не хитрое, особенно бедный Донбасс. Я бы ему рекомендовала оставить хоть пару сотен солдат и переквалифицировать их в строителей. Пусть отстраивают, все что поломали,кретины.
Ответ дляТамара0104
Ну, наприклад, могли б якимось благодійним фондом керувати, допомогою дітям, які залишились сиротами.... Щось не чула нічого подібного.
Пояснювали ж причину за неї. Рузькі могли викрасти і був би шантаж. Це їх методи відпрацьовані ще з часів розстрілу царської сім´ї.
Ответ дляТамара0104
А про це треба кричати?
Про всю благодійсність, яку хто робить відчитуватися на порадниці?
Ви розумієте, що в першу чергу діти такого рангу і чину людей вивозяться з країни першими, бо можливий тероризм і шантажі ?
Ответ дляvikicherry
От інфа СБУ про спроби створити народниє рєспублвікі у нам на заході - Франик і Львів))
ПЗДЦ!
vikicherry• 12 апреля 2022
Ответ дляLvivLady
ПЗДЦ!
Шо він в 69 років може зробить?Ото тільки спроби й залишаються та фантазії. А ще мерзопакісний післясмак.
vikicherry• 12 апреля 2022
Ответ дляСтрекозявка
Вопрос года
Прям в дырочку
А там писали что-то о дате рождения стран.
vikicherry• 12 апреля 2022
Ответ дляalena2013
К сожалению, им Ирак теперь контрабандой поставляет оружие.
А кто знает. От куда в Ираке оружие? Они что его производят? Или передарили?
Ответ длячаревна
Дождяра лупит, надеюсь увязнут их танки вместе с орками в нашей земле и придет им капец.
В 23ч вчера такой громища был, ужас. Много лет такого у нас не было, под Харьковом. Как знак, что их, гадов, даже природа не рада видеть, гром и молнии, такие раскаты дикие. Ух!
nightwoman• 12 апреля 2022
Ответ дляLvivLady
ПЗДЦ!
Сами хоть не ведитесь. ЗУ насильно не натянут на республики. Писать можно что угодно.
Была надежда у рашистов на юго-восток, но кроме вешания своих тряпок сделать ничего не могут
Тамара0104• 12 апреля 2022
Ответ дляСhanelKa
А про це треба кричати?
Було б непогано, щоб перша леді підтримувала українців, в такій страшній біді, і давала приклад іншим. Якщо не в Україні, то хоча б на території Євросоюзу, там наших біженців мільйони, є кому допомагати.
Тамара0104• 12 апреля 2022
Ответ дляok1904
А в лагерях біженців, в Європі?
baronessa-1• 12 апреля 2022
Ответ дляok1904
Зрозуміло, що ще буде важко, вчора канцлер Австрії повернувся ні з чим, наче так. На напрямках бойових дій гаряче.
канцлер Австрии посмотрел Бучу ,потом с пуцькиным поговорил и убедился,что там полная шизофриния
Тамара0104• 12 апреля 2022
Ответ дляFilomena
У неї є офіційна сторінка в фейсбук
Фейсбук на хліб не намажеш)))
baronessa-1• 12 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Хай оркам по шию та вода буде!
видимо Господь Бог да услышал наши молитвы
baronessa-1• 12 апреля 2022
Ответ дляvikicherry
думаю,надо пленных пистить искать и чистить свои же мины,остальные пусть развалины разбирают и трупы в земле,надо написать Арестовичу идею,пусть работают
Тамара0104• 12 апреля 2022
Ответ дляFilomena
Можна подивитися яка там інформація
Подивилась, ну таке... Ви впевнені що вона особисто веде сторінку? Де хоча б одне відеозвернення? Купа відео перших леді різних країн, її - ЖОДНОГО!