Не впевнена, але думаю що це лімфовузли, напухло в області паха, на згибі і на сідниці. Підкажіть будь ласка, що це може бути і як лікується. До лікаря зараз не можу попасти, в селі у батьків сидимо, звісно якщо не пройде будемо їхати додому і шукати лікаря. Ще підкажіть до якого спеціаліста звертатися? Дякую
Tatyana_1975• 12 апреля 2022
Можна до сімейного, але зазвичай запалення лімфавузлів - внфекціоніст, гематолог. Головне, щоб лікар був ’ при тямі’
Tatyana_1975• 12 апреля 2022
У мене було дуже сильне заралення багатьох вузлів, аналіз крові загальний і С реактивний білок- були первинні аналізи.
Ответ дляMariNETA
В мене було таке місяць назад. Сходила на УЗІ і з результатами пішла в той же день до сімейного. Призначила ібупрофен пити 2 рази на день, ще якусь мазь втирати (я цього не робила). Але я знала причину запалення, застудилася, довго сиділа на лавці, а було досить холодно.
Ібупрофен п´ю, наче ніде і не сиділа і не перемерзала
Ответ дляEgin
Якщо поки що не має змоги звернутись до лікаря, то можете написати в фб в групу Доказові батьки. Там лікарі часто допомогають, якщо є така змога. Але уважно прочитайте правила оформлення постів, а то можуть не пропустити.
Дякую