Ответ дляmargokl
Если были бы проросийскими, ехали бы в Россию, поэтому заранее уточня, нас 4 человека уже проблемы с жильём везде
Їдьте туди, де вам буде краще. Ви спитали, чи хтось у Сербії і по відповідям видно, що туди мало хто виїхав, саме через проросійську ментальність сербів. Якщо хочете на Балкани, то моя сестра з дитиною виїхала у Хорватію. Але вони не традиційні біженці, просто зняли на весну там квартиру не дорого, біля моря, без проблем і зовуть батьків, тобто якраз 4 людини буде.