Ms. Iphone• вчера в 21:30
Вывесили список должников за генератор
В доме подключили генератор
В итоге во время отключений есть вода (раньше не было), свет на лестничных площадках и ходят лифты
Заплатили не все , вывешен список должников
Что странно, с 1 по 10 этаж должников меньше чем с 22 по 24)
Почему-то поголовно именно высокие этажи не хотят платить
Фима Собак• вчера в 21:34
не так не всім потрібний генератор... Ліфти - ну по ключику карті під час відключень. ВОда на нижніх поверхах як правило і так є. світло на схода- то баловство в принципі. ТОму людей можу зрозуміти...
Фізик-ядерщик заочно• вчера в 21:34
В нас в домі схожа ситуація)
І що саме цікаве, в нас ЖК бізнес класу, в більшості по 2 авто в сімʼї, а ось 15 тис за ці роки не всі виявили бажання оплачувати, хоча з радістю користуються благами генератора. Тільки після того як оголосили, що встановлять спеціальні магніти для тих хто оплатив, боржників поменшало.
Ms. Iphone
• вчера в 21:34
Ответ дляФима Собак
читать пробовали? нижние этажи наоборот платят
Я не тону• вчера в 21:35
в соседней теме писали, что низкие этажи платили у них по три, верхние по 5 тысяч.
может в этом дело? в принципе логично
Ms. Iphone
• вчера в 21:35
Ответ дляЯ не тону
может в этом дело? в принципе логично
у нас не так, по площади квартиры
Ms. Iphone
• вчера в 21:36
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
В нас в домі схожа ситуація)
Я уже читала , как собираются кататься на лифте те, кто не получит ключ
1) вызывают лифт внизу
2) ключа у них нет
3) звонят домой, чтобы вызывали этот лифт наверх
1) вызывают лифт внизу
2) ключа у них нет
Жена сантехника• вчера в 21:36
Ответ дляMs. Iphone
Думать пробовали? Может он им НЕ нужен.
Фима Собак• вчера в 21:36
Ответ дляMs. Iphone
я читала, самі прочтіть! там НЕ написано що нижні ВСІ сплатили, тобто там також є боржники, як і на верхніх... Ну я за нижні і написала, вам аби причепитися?
Дадосвидания• вчера в 21:39
Ответ дляMs. Iphone
1) вызывают лифт внизу
2) ключа у них нет
1) вызывают лифт внизу
2) ключа у них нет
А какие примерно суммы надо сдать?
Фима Собак• вчера в 21:39
Ответ дляMs. Iphone
1) вызывают лифт внизу
2) ключа у них нет
1) вызывают лифт внизу
2) ключа у них нет
Ключ не тільки сам ліфт, а і кнопки. ТОбто кнопки активні тільки разом з картою/ключем. НО як бути якщо в ліфти хдеш не сам - ото питання...
В нас так намагалися боротися з божниками за комуналку.
Виниловая пластинка• вчера в 21:41
Ответ дляMs. Iphone
1) вызывают лифт внизу
2) ключа у них нет
1) вызывают лифт внизу
2) ключа у них нет
А те кто дома, у них есть ключи?
Фима Собак• вчера в 21:41
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви не думали про те, що не має чим ?
Такі люди про це не думають. Їм треба ’гена’ тому всі повинні розбіжатися і його забезпечити.
Кusalochka• вчера в 21:43
Ответ дляФима Собак
Но пользоваться ненужным генератором они планируют?
или воду лифт и что там ещё принципиально при отключениях использовать не будут?
Виниловая пластинка• вчера в 21:43
Ответ дляФима Собак
Те кто наверху, чтобы им вызвать лифт для тех кто внизу, они без ключа это не сделают
Фима Собак• вчера в 21:44
Ответ дляКusalochka
Ну я вище написала що ліфт по ключику ті хто не скидався на гену. Але цей варіант чомусь також не подобається...
Большой секретик• вчера в 21:45
Ответ дляФима Собак
Світло на сходах - то безпека, яка може коштувати життя
Фима Собак• вчера в 21:45
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну да, якщо кнопка лише по ключику працює. Я ж так і написала.
сладкий_ноябрь• вчера в 21:46
Ответ дляФима Собак
В моєму будинку такі ж самі.
В мене моя квартира зачинена, я плачу комунальні лише і все. Я там не живу. Але мені постійно написують про те, щоб заплатила. Он вирішили плитку змінювати, я на це теж не здаю і голосувала проти.
У сусідки нижче малий інвалід з народження, зараз хворого батька забрали до себе, і старша донька 11 клас, ну звідки в неї зайві гроші на всі ці забаганки.
Забрала і не сказала• вчера в 21:46
Ответ дляMs. Iphone
1) вызывают лифт внизу
2) ключа у них нет
1) вызывают лифт внизу
2) ключа у них нет
Чип можно установить и на вызов