МДТ• 13 апреля 2022

А можна, я похвастаюсь?)

Мій старший син музикант, саксофоніст, вчиться в музшколі, влітку під час сезону грає на вулиці, в кафе-барах, набережній. Іноді запрошують на корпоративи. Восени 21 познайомився через інстаграм з музикантами з Солт-Лейк Сіті Cannonball music, після НР вирішили зробити спільний проект, і до війни трохи не встигли закінчити. В кінці березня все таки вдалось зробити запис, не студійний, а на телефон, бо апаратуру всю розібрали, щоб оркам не дісталась. І ось, нарешті, робота завершена.
Підтримайте юного музиканта з друзями
автор Майстерня домашнього текстилю • 13 апреля 2022
Ответ дляВсем_Рада
Очень круто! У меня сын тоже закончил музыкальную школу по саксофону. Но это было ему так в тягость, так сказать отмучился. У него сменился преподаватель и после этого пропала охота заниматься, но муж все заставлял. В итоге лежит пылится теперь этот саксофон и в руки сын его больше брать не намерен((( А во время выступлений тоже так гордилась им, так кайфово играл
Від викладача дійсно багато залежить. Мій син в музшколу пішов в майже 10 років. Більше для загального розвитку, хотів на гітару йти, але того року набору не було, спробував сакс, і воно пішло.

olya8385• 13 апреля 2022
Дякую! син тепер не хоче вчити уроки, танцює
Юния13• 13 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Буде музикантом, зараз йому 13 років, вже займається з викладачем з музучилища, після 9 класу плануємо навчання у Львівському музучилищі, потім консерваторія або навчання за кордоном. Хоче в Юту до свого улюбленого Cannonball music.
нехай бог допомагає, якщо мрія й бажання є -все буде
Ответ дляolya8385
Клас!))
Jsolo• 13 апреля 2022
Гарно, дякуємо
Black Umbrella• 13 апреля 2022
Красиво, молодец парнень, удачи ему в музыкальной карьере
котик88• 13 апреля 2022
Яка талановита дитина👏👏👏.Бажаю творчих успіхів та здійснення мрій.