Девочки, кто знает, подскажите.
Такая задача:
У меня есть инвойс на сумму 100$ и реквизиты американского банка. Также есть слова человека, который сказал, что можно оплатить через paypal. Но.
Ранее через paypal я платила по 1) емейлу получателя, 2) получательно мне присылал на емейл письмо с инвойсом и по ссылке я платила.
Я планировала положить 100$ на долларовую интернет-карту привата и потом оплатить через paypal свой счет.
Но не уверена, получится ли это технически, потому что я в упор не вижу, как платить на paypal через банковские реквизиты.
Кто знаете, подскажите, пожалуйста
Короче, надо нал загнать на карту, а потом оплатить по банковским реквизитам через paypal
Такая задача:
Кто знаете, подскажите, пожалуйста
Питання по темі, хтось зараз, останнім часом, щось оплачував з Paypal ? Люба покупка чи приватний переказ
Цікавить саме з аккаунта з Укр. Адресою, і підвязаною картою укр.банку
Сама не можу перевірити, а вже кілька людей плакались, шо не виходить, в кінці видає отказ транзакції чи типу того
Ответ дляPtashkaO
Робила переказ по електронці отримувача.
Нормально само конвертувало з грн в долари.
Ответ дляPtashkaO
у меня все ок
Ответ дляLiubomyra
Дуже вдячна!
Не можу поняти чого в декого не пускає...
Казала щоб перевірили ліміти на оплату інтернет, кадуть ніби ліміт з запасом,,, 3 випадки , у всіх карти привату
А у Вас карта привату там, чи якийсь інший банк?
solnyshko78-78• 14 апреля 2022
Ответ дляPtashkaO
До пейпалу треба привязати картку вашу, і з неї, але через пейпал відправляти
Ответ дляPtashkaO
я платила за покупку в iнтернетi, все пройшло нормально.