Olga1987-26• 14 апреля 2022

Кто снимает в Киеве квартиру и сейчас остались там,вы платите за аренду?

Вам снизили цену или какой-то компромисс нашли? Спасибо)
meli5a• 14 апреля 2022
Ми не залишилися, тимчасово виїхали, залишилися речі і будемо повертатися наприкінці квітня.
За минулий місяць зробити скидку у 3000 грн, але ми попросили взяти з залогової суми + к/у100%.
У нас оплата квартири з 10 по 10. А за квітень вже будемо платити повністю, скидки більше ніякої немає. Хоча наша квартира сама дешева у хозяйвів., але це їх право.

KaterionOK• 14 апреля 2022
Я здаю квартиру. В березні сказала квартирантці, щоб не оплачувала. В квітні вона сама оплатила за квітень. Але я їй сказала, щоб не оплачувала комуналку. Я з орендної плати заплачу. Квартирантка роботу не втратила.
ok1904• 14 апреля 2022
Знайомі платять лиш комуналку. Хазяї і на тому вдячні
Екатерина27• 14 апреля 2022
Я сдаю 3 квартиры. Март-апрель мои квартиранты освобождены об оплате. Только коммуналка. С мая возвращаю оплату. Немного снижу. Но не 50%, так как у меня и так очень бюджетные цены были в довоенное время за квартиры в хорошем состоянии и отличном месте
Abrado• 14 апреля 2022
Ми не живемо зараз в квартирi але всі наші речі там. Платимо комуналку + 3000грн. Щоб квартира за нами лишилась
все ники заняты• 14 апреля 2022
Платим коммуналку и март апрель не платим пока. Дальше посмотрим
1oksana1• 14 апреля 2022
відчуваю себе ло*ом. не платять за лютий, березень, квітень..навіть комуналку. на тел один раз відповіли, що пізніше
заараз каже чоловік-шо жінка за кордоном , а він подумає..
вже можна здавати біженцям з маріуполя-запоріжжя і тд. так є такі хитрожопі.
жопою на 2 стільчики
в карантин теж 2 міс не платили
AngyRed• 14 апреля 2022
Платили повністю і коли не жили, і зараз продовжуємо. Знижку не просили.
NesmeyanaYa• 14 апреля 2022
Ответ для1oksana1
жопою на 2 стільчики
в карантин теж 2 міс не платили
Скажіть нехай речі забирають

Полячка• 14 апреля 2022
вчера смотрели стоимость аренды в своем доме (киев) на олх-15 и не подходи, так удивилась, пошла смотреть соседние дома и улицы-так и есть. цены ниже аж на 1-2 тысячи довоенных. а половина так и те не снижала.
perfect_fox88• 14 апреля 2022
Ответ для1oksana1
жопою на 2 стільчики
в карантин теж 2 міс не платили
Прощайтесь з такими і переставайте бути донором. Сіли вам на шию і ніжки звісили. Живуть в комфорті і ще думають чи платити на комунальні послуги? А ви потім будете своїми перекривати їх комфортне життя?
1oksana1• 14 апреля 2022
Ответ дляperfect_fox88
ну я то вже заплатила.
YanaVkiev• 14 апреля 2022
За оренду нуль,лише комунальні
perfect_fox88• 14 апреля 2022
Ответ для1oksana1
ну я то вже заплатила.
Зробіть висновки і прощайтесь з ними.
Мабуть, ви дуже м´яка та делікатна людина, тому на вас і їздять((( Цю історію потрібно припинити. Задумайтесь, що ваші квартиранти ВКРАЛИ У ВАС ТА ВАШОЇ РОДИНИ, а ви дали це зробити. З вашої розповіді, чужі люди живуть у вас безкоштовно 5 місяців (3 зараз та 2 в карантин)+ви ще за 3 місяці закриваєте їх комунальні. Тобто, ви відірвали від себе та від своєї родини приблизно 1,5-2 тис. доларів. А можливо, і більше (не знаю точної вартості оренди саме вашої квартири).
Mrs.Ochmonek• 14 апреля 2022
Ми здаємо, квартиранти виїхали зразу в лютому, без речей і 28-го (день оплати) були готові платити, як завжди, але ми домовились, що прекажуть на армію цю суму, так вони ще й від себе 2000 додали. За квітень не брали теж, та і вони ще не повернулись. Ну, і можна вважати оплатою продукти, що вони залишили в холодильнику - яйця домашні, м’ясо, сир. Ходили забирали за їхнім проханням, щоб не пропало там і не засмерділось)
В травні збираються повернутись, сподіваємось, тоді з травня вже і платитимуть. Або хоч з червня. Краще два-три місяці без оплати, ніж міняти порядних акуратних квартирантів на невідомо кого.
ViktoriyaM2013• 14 апреля 2022
Хазяйка квартири, яку ми орендуємо сказала,що на період воєнних дій ми можемо оплачувати лише за комунальні послуги.
Але, так як в квітні чоловік вже вийшов на роботу - то будемо платити і за аренду
Coffee is Love• 14 апреля 2022
Пока платим только коммуналку, в мае попробую хотя бы пару тыс накинуть сверху.
AstoriaT• 14 апреля 2022
Мы не в Киеве, но снимаем. В началемарте не платили, разрешил арендодатель, только КУ. Но муж вышел на работу, была зарплата и мы оплатили в конце месяца и за март. Апрель тоже будем платить, только не в первых числах, а в последних.
Решили, что пока у нас есть возможность, то будем честными и оплачивать.Так и формируются нормальные отношения, знаем, что нам не будут потом повышать аренду с бухты барахты или тп.
1oksana1• 14 апреля 2022
Ответ дляperfect_fox88
Зробіть висновки і прощайтесь з ними.
ну минулий карантин. того року теж в лютому...так наче й відірвала, але ж думаєш шкода..до того моменту поки не дізнаєшся, що вони з тихої області самі, а вже за кордон звалили
з 1 травня забере чоловік той речі. а жіноча частина вже десь у польщі. самі вони з черкас...