Ответ дляVillaruel
Про авто не знаю, а инвестиции в недвижку - это очень мудро. Не думаю, что все, кто имеют несколько квартир, живут и создают уют в каждой. Сдача под коммерцию, жилье - постоянный пассивный доход до 7 колена.
Але не думаю ,що він здавав ,аби не було боргів по кумуналці )))
Або свою дупу міг на декількох автах возити.
Вредная фея• 14 апреля 2022
Ответ дляMasushki2
Є ще мінімум декілька,наприклад , Фірташ ,Пінчук ,Тігіпко ,Бойко ,Тимошенко.
Декiлька сотень, то буде вiрно сказано
I всi цi роки вони при владi i нiяк не нажеруться
МаргаритаЛьвовна• 14 апреля 2022
Ответ дляMasushki2
Хотіли мабуть по принципу іншого відомого кіно створити образ.
Щоби кум повірив, що вони володіють умами українців.
похоже... но почему для этого привлекли именно американского режиссера? и в итоге ж никого обмануть таким кино не удалось. смысл был вливать столько бабок
Вредная фея• 14 апреля 2022
Ответ дляLana.._
У неї нафтова компанія у Ростові і телекомпанія. Вона подарувала своєму мужу цілий вагон весь в золоті. Вона магнатка, а муж просто політик
Певна рiч, немаэ сумнiву
Ответ дляMasushki2
До речі два останніх сезони база відпочинку на Арабатці Тігібка продавалася, але ніхто чомусь не купував. Дир-р бази так і казав: ну, продають, хай продають а хто її купить. Знав щось гадіна Тігібко
Vita_Nikita• 14 апреля 2022
Ответ дляMasushki2
Седалища не хватит)
Alice_Sherman• 14 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
От задумалась над тим самим , ти ж навіть не встигнеш пожити і створити затишок в кожному, навіщо????
Это под сдачу :)
Чтоб на украинскую пенсию не жить 😂
Ответ дляok1904
Так,тепер зрозуміло ,що знали більше ніж нам долітало крізь сито.
Vita_Nikita• 14 апреля 2022
Ответ дляLana.._
А нащо дома в будинку радянський автомат з газованою водою?
Ностальжи
Camomile-Anna• 14 апреля 2022
Ответ дляAbrado
Так, так... я також це пам´ятаю... дуже проста пара 😂 Хоч би вже сиділа тихенько і не базікала
Якщоб вони сиділи тихенько, то і далі б жили собі спокійненько щі своїм майном. А тут їх зробили козлами відпущення. Я не про те, що вони ні в чому невинні, а про те, що таких як вони - багато, але інщі не красуються, не висовуються, не світяться.
Ответ дляCamomile-Anna
Щастя повинно бути тихим, є такий вислів. )))
Camomile-Anna• 14 апреля 2022
Ответ дляToriN-iKA
Многих бы ещё перетрусить в Украине, посыпалось бы ещё столько же примерно имущества. Надеюсь после нашей победы Зеленский займётся теми кто гребет как не в себн.((
Ось і я про те ж саме...
Ответ дляMasushki2
Раніше база була вилизана, все оновлюаали і оновлювали, а два останніх сезони просто працювала по інерції , ’для своїх’, і там жеипоряд термальне джерело, солоні озера, тобто клієнт до пізньої осені і тут бац такасвелика територія у продажі...