Доброго ранку, можливо хтось підкаже, зараз перебуваю в Польщі, треба повернутися в Україну забрати сестру до себе. Місцеві кажуть, що автоматично право на проживання у Польщі на 18 місяців буде скасовано. Зможу бути тільки 3 місяці як по безвізу.
Ответ дляСланочка
Де ви таке чули? Я теж планувала виїхати до Львова а потім повернутися
Це зі слів знайомих, шукаю по офіційних джерелах інформацію і нічого не маю.
Так, тут відповідь
«Чи може особа, яка отримала тимчасовий захист виїхати до України (забрати родичів чи речі, у інших справах
Так, особа не втрачає тимчасовий захист при перетині кордону з Україною. В залежності від країни статус видається строком на рік, та не втрачає свій статус при перетині кордону. Це різниця між тимчасовим захистом та притулком ( біженством)»
Бачу в інста, що багато хто зараз повертається на кілька днів і назад. На яких умовах не в курсі.
Я з ЗУ, тому переважна більшість знайомих звідси. Плюс парочка місцевих блогерів. Приїхали, зробили кілька рекламок і назад. З кожним днем мене все більше не покидає думка, що для багатьох це як туризм якийсь. Біженці ще ті з деяких українців.
Ответ для vihola
Так, тут відповідь
Дякую, я знала, що тут допоможуть знайти відповідь)
Ответ дляYrusyk
Мова не про те,що не пустять,А про те,що людина,яка вже в Польщі і прийняла статус військового мігранта,може втратити цей статус і пільги до нього,якщо виїде назад в Україну більше ніж на місяць
Почти все получают статус тымчасовый прытулок. Выплаты не во всех странах ( в Польше выплат нет, разово 300 злотых которые никто ещё не получил) . Можно на 29 дней выехать в Украину и вернуться, чтобы статус не терять.
Ингеборга Д.• 16 апреля 2022
Ответ дляСвята
в смысле никто ещё не получил? зачем писать о том, чего не знаешь?
Ингеборга Д.• 16 апреля 2022
Ответ дляСвята
Очень даже знаю. Как и поляки по 40 зл за приют украинцев тоже ещё не подучили. Как и 500+ ещё не получили
нет, вы не знаете, но зачем-то продолжаете упорствовать.