Вчора повернулась з салону,фарбувала волосся і коли перевдягалась,зауважила велику пляму на спині( як моя рука) від фарби. Я висвітлювала волосся,тож і тканину фарба виїла. Майстер мені нічого не сказала,хоча не могла не побачити,так як ще рівняла кінчики і я вставала,щоб їй зручніше було. Та клітина не коштує дорого,але неприємно,що заиовчали і з мене дурну зробили. Варто звертатись за компенсацією чи ні?
5 Александра• 16 апреля 2022
Мені ’подобаються’ наші люди - для більшості винен, той хто постраждав((( Так, я також одягаю до перукарні одяг, який не шкода, але ситуації бувають різні. Перукар частіше всього бачить ’нюанс’, але замовчує і це абсолютно ненормально. Сумно, що навряд чи вам хтось компенсує вартість пошкодженої речі.
lana vinogradova• 16 апреля 2022
Ответ дляДея Торис
мне один раз испортили платье
я попросила вернуть его стоимость. вернули (1500) и дали ещё 50% скидку на след. раз
как минимум вам могут дать скидку
Интересно, сколько стоила ваша покраска)
Я б не надеялась на компенсацию ,но как минимум пришла и принесла блузку показать, то что она сделала .делать это нужно по горячему ,молчать ну не как нельзя .я люблю сразу разбираться ,не носить в себе ,не прокручивать в голове будущий разговор .сделала и закрыла вопрос и дальше живу .
lana vinogradova• 16 апреля 2022
Ответ дляДея Торис
То есть бесплатно обслужили, возместили стоимость платья и в следующий раз покраска стоила 500 грн?) Ухты)