Протея• 17 апреля 2022

Полностью поддерживаю этот шаг. Пускай и ценой НАТО

Элли Иванова• 17 апреля 2022
Ответ дляfrolik
Не всі. А багато хто виїхав на материкову Україну в 2014 р. і сподівається повернутись хоч колись.
Официально выехало около 40000. При населении Крыма 2,5 млн - это ....немного, мягко говоря. Из них пусть половина прекрасно устроились на материковой Украине. Итого - из-за 20 000, условно желающих вернуться в Крым, надо расхерячить еще кучу наших городов? Да щас. Пошли они лесом со своим Крымом, я не готова из-за них умирать.

olka802• 17 апреля 2022
Так і ніхто нас Україну у НАТО не бере.Це усі знають,і навіть не розглядають вступ.
Але Путіна це не зупинило,у нього свої плани на Урахну-які ми тепер усі бачимо,і це не кінець.Навіть маючи усю зброю ,нам ще прийдеться поборотися
VA 11• 17 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Ага! Я впізнаю ці наративи 2014 року. То як, вам подобається ’худой мір’ після мінських угод? Як раз зараз ми і маємо той ’худой мір’, який закріпили договори в Мінську. Врятували ті договори Україну? Буча, Ірпінь, Харків, Маріуполь .....задоволені тим ’худим міром’? Ви задоволені? Так, ми зробили свою армію набагато більше боєздатною, врятувало це тисячі жертв, врятувало від руйнування?
Вы в какой области живёте, такая грамотная. В наш город три прилета сегодня было.
Лично я ничем не довольна, и эти вопросы не ко мне, а к нашему правительству. Хватить хамить уже.
Безимени890123• 17 апреля 2022
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Ах, як ви чудово все перекрутили! Та за вами руссотб плаче. Тобто, це самі Українці винні, що їх вбивають? Це самі закатовані винні у свій смерті? Це самі мешканці міст винні у тому, що їх будинки випалили? Ах, да! Треба просто перестати стріляти! Я вас правильно зрозуміла? От просто кинути зброю і йти по домах, що б не вбили. Ах, да, тільки не у всіх ти дома є, не всім є куди повернути, багатьох дома чекають тільки могили на подвір´ї. А так, да, ви праві, Українці дуже хотять, що б їх дітей,жінок, чоловіків вбивали. Які ж ви примітивні, боти, що заробляють на крові українських дітей свої три копійки. Фу, аж гидко з таких.
Безимени890123• 17 апреля 2022
Ответ дляVA 11
Харків! Хоче в гості?
Odna Takaya• 17 апреля 2022
Ответ дляsanta
Не поддерживаю этот шаг.
З якої країни світу свої думки шлете?
Чи з гір ЗУ?
VA 11• 17 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Вы читать умеете? Я где писала, что украинцы убивают???
Жалоба отправлена. Я на форуме уже больше десяти лет. Такой себе бот.)
Безимени890123• 17 апреля 2022
Ответ дляVA 11
Так хіба ж не ви наполягаєте на ’худом мірє’? От я вас і питаю, врятував Україну ’худой мір’? Чи ви думаєте, що ніхто вже не пам´ятає чим закінчується підписання договору з московією? І так, чисто для поглиблення ваших знань, перечитайте договір від 31.05.1997 . От вам і приклад ще одного ’худого міра’. Не треба тут пропаганду розводити, у вас нема аргументів на захист московії, бо їх нема апріорі.
VA 11• 17 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Я Вам выше ответила на все вопросы.) Есть такие люди, которым как ни скажи, они не поймут . Им везде боты и предатели мерещатся. Бывает.

tarveldy• 17 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Ще раз, подобаються мені такі дєрзкіє. Так, б´є виблядків саме ЗСУ, але не без допомоги і зброї, навичок західних партнерів. Якщо все так веселково було з нашою.армією завжди, то як так вийшло, що вісім років мали ордло, окупований Крим? Як мали страшні втрати і поразки на початку війни? Завдяки чому зараз б´ємо ворога? Бо зробили висновки з 2014 року, вчилися, знаходили партнерів, розвивалися. І так, як би ви тут не били себе п´ятою в груди, без допомоги ми б мали мізерні шанси і втрати в сотні раз більші. Тому, не тебе цього ура! патріотизму, треба реально з холодною голову до всього підходити. Так, наші воїни - найкращі, сміливі, розумні, людяні, але без допомоги пиздити другу армію світу їм було б дуже важко і гинули б вони набагато більше. І це визнають всі і в керівництві України, і в генштабі, і на фронті. Так само, як і без допомоги волонтерів, допомоги кожного українця пиздити було б неможливо.
Ну так їм дякую сказали, що ще? Що ви мені хочете довести? Нато нас не хоче і про це було сказано дуже багато, от не хоче і все, бо в нас є реальний ворог
Всі оон нато обсе червоний хрест вони всі обісрались, так надали теорію і зброю, це немало, але і не достатньо
Безимени890123• 17 апреля 2022
Ответ дляVA 11
Так ви і в світі живете не перший день, але це не заважає вам транслювати наративи кремля щодо припинення спротиву Україною російській агресії.
Не треба цих істерик, ваші дописи цілком не двозначні, несуть в собі посил того, що українці повинні покірно схилити голови і тільки тоді у них буде шанс вижити. Не думайте, що вам вдалося аж так добре завуалювати налаштування на поразку.
TATOSS• 17 апреля 2022
Ответ дляПротея
Удалено администрацией...
Проти, абсолютно проти. Я з тих, хто з першого дня в Києві. І для мене- Крим- це Україна, Донбас та Луганск- це Україна. А всі, хто у моєму оточені мають(мали) іншу думку - ВСЛЕД ЗА РУСКИМ КОРАБЛЕМ!
Безимени890123• 17 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Я вже писала, в чому головна причина того, що нас не запрошують в НАТО. Вибачте, не буду повторюватися.
автор Протея • 17 апреля 2022
Ответ дляTATOSS
Удалено администрацией...
Безимени890123• 17 апреля 2022
Ответ дляVA 11
Нема у вас відповідей, лише загальні фрази, про те, що ’вас всєх убьют, єслі не договоріться’, що ’худой мір ..’ от я вас і питаю, врятував Україну ’худой мір’ мінських угод?
tarveldy• 17 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
А, поняла
Канєшна
VA 11• 17 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Да берите уже шашку и идите махать. ) Ко мне лично какие претензии? Вы знаете какой суммой я армии помогла? Чем я помагаю и как? Закройте рот свой поганый уже. С такими как Вы и врагов не надо.
TATOSS• 17 апреля 2022
Ответ дляПротея
Удалено администрацией...
Я нікому нічого не наказую, але у своєму оточенні таких не тримаю. Автор задала питання, і я висловила свою особисту думку.
І все. Війна так гарно надала мені можливість зрозуміти хто є хто.
Фантуля• 17 апреля 2022
Ответ дляПротея
Удалено администрацией...
А вам нову тему не треба клепати? Встигнете виконати план за добу? Поки у адмінів вихідні?

Holms221B• 17 апреля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Поддерживаю! НАТО нам и так не светит. Крым - ни он к нам на хочет, ни мы о нем сожалеть не будем. Зато спасём страну от окончательной разрухи и ЯО. Другой вопрос, что нам не дадут это сделать.
Неужели люди ещё верят в какие-то договора с рашкой? Вековая история ничему не научила. Нет ни одного поколения украинцев, которое не пострадало от рашки. И если ее не уничтожить, то и дальше так будет. И они придут через пару лет, только уже сильнее. И погибнет ещё больше. Сейчас шанс додавить, развалить это гнилое государство. Опять остановиться на пол пути - это подписать себе приговор. Крым - это не сброс завезённый. Это территория, очень выгодная для любой страны. Никакая страна не отказывается даже от пяди своей территории.
VA 11• 17 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Вы мне ответили на вопрос, будет нормально, если убьют ваших детей? Вы не ответили, продолжаете истерику.
автор Протея • 17 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Удалено администрацией...
Holms221B• 17 апреля 2022
Ответ дляVA 11
А вы согласны жить в страхе и ожидании новой войны? А она неизбежна при таком раскладе.
Фантуля• 17 апреля 2022
Ответ дляПротея
Удалено администрацией...
Вы устали , вам пора в отдыхать бан
Natalia505• 17 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Без Альянса мы бы не справились
Це вам хто таке сказав?Ми не в НАТО, з наданням зброї чудово справляються українці. Ціль отримання зброї першочергова.
автор Протея • 17 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Вы устали , вам пора в отдыхать бан
Ой как страшно
Щас плакать буду
Natalia505• 17 апреля 2022
Ответ дляПротея
А временные рамки какие?
А хто взагалі здатен відповісти на таке питання?
Natalia505• 17 апреля 2022
Ответ дляtrikota
1. Кто пойдет в альянс с такой опасной страной как наша?
2. Чтобы создать этот альянс, вот просто даже договорится о создании, еще даже не договор подписать, уйдет несколько лет на это. Притом при очень хорошей и умной работе дипломатов.
Країни Балтії, Польша, Туреччина, Аглія, Штати.
Mazhar21• 17 апреля 2022
Это блеф, мне кажется
Natalia505• 17 апреля 2022
Ответ дляБуко
Да.. столько смертей..жизней.. судеб..
А будет ещё больше...каждый день добавляет ада..
Надо прекратить эту войну.
Надо спасать жизни.
Ваші пропозиції?