S_mille• 16 апреля 2022

Вероятность ядерного удара

Сегодня данное видео по всем сайтам, по всем новостям, по всем пабликам и новостным каналам телеграм.
Я напрасно паникую или нас к чему-то готовят?
ginora• 16 апреля 2022
Ви марно панікаєте і особисто ви до чогось готуєтесь.
Мені ютуб такі відео не видає.

Fotografkiev• 17 апреля 2022
Ответ дляginora
Мені ютуб такі відео не видає.
Я даже в тик токе про это видео видела, не это именно конечно, но информация на эту же тему.
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляginora
Мені ютуб такі відео не видає.
Який Ютуб. Це відео всі канали з новинами у ТГ постять сьогодні. Я через ютуб просто скинула його сюди, бо іншого способу завантажити не знаю
Протея• 17 апреля 2022
А ничего что эти видео уже давно показывают везде? Еще как блоха угрожать начал
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляПротея
Везде - это где? Оно сегодня лезет из всех каналов
valleriya14• 17 апреля 2022
ни одного видео не видела сегодня в ТГ пабликах, а вообще эту тему мусолят уже почти 2 месяца, уже отпаниковали все, а вы только начинаете
ir.zhuck• 17 апреля 2022
Авторе, нажаль ймовірність велика.
Ці недолугі о.р.к.и і точно о.р.к.и.
І все може бути.
В Москві,що затонула, як раз і були частина цих ракет.
Тому вони і такі розсерджннв...
Колючая Роза• 17 апреля 2022
мне ни разу такое видео не попалось. Посмотрите на ютубе юрий швец, у него вчера видео про ядерку вышло...а он бывший разведчик, со своими связями и каналами...ляпать шо попало не будет
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляПротея
Наверное и раньше было, но я пропустила

автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляКолючая Роза
Там успокаивающая информация или наоборот?
Колючая Роза• 17 апреля 2022
Ответ дляir.zhuck
Авторе, нажаль ймовірність велика.
Ці недолугі о.р.к.и і точно о.р.к.и.
І все може бути.
Тому вони і такі розсерджннв...
так наче, сказали, що не було там нічого, хоча спочатку припускали. Американська розвідка каже, що немає інфи про підготовку до ядерки
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляir.zhuck
Авторе, нажаль ймовірність велика.
Ці недолугі о.р.к.и і точно о.р.к.и.
І все може бути.
Тому вони і такі розсерджннв...
А сам факт затоплення ядерних боєголовок може нести якусь радіаційну чи екологічну катастрофу?..
Колючая Роза• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
успокаивающая)
Invictusgirl• 17 апреля 2022
Да,готовят,к договоренностям
ginora• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Це в Політика арестовича, чи що?

А можна гіпотетичне питання?
Що саме ви можете змінити своїм істеричним ВСЕ ПРОПАЛО?

до речі, у Комаровського схоже відео було десь місяць назад.
IanxMickey• 17 апреля 2022
Для самоуспокоения купите Калий Йодид 40 мг, пусть будет в аптечке, и перестаньте паниковать. На случай приминения ТЯО закинитесь дозировкой и будете спокойно жить дальше.
lith_oops• 17 апреля 2022
Ответ дляginora
Це в Політика арестовича, чи що?

А можна гіпотетичне питання?

И у Каца с месяц назад...
ginora• 17 апреля 2022
Ответ дляlith_oops
И у Каца с месяц назад...
А, так, дійсно було.
Кац страшний песиміст.
Як це він каже?
До побачення, завтра краще не буде.
lith_oops• 17 апреля 2022
Ответ дляginora
А, так, дійсно було.
Кац страшний песиміст.
Як це він каже?
До побачення, завтра краще не буде.
Шось такого навіть не чула.... Мені здається, все на краще буде в результаті. Бо інакше й жити немає сенсу...
Ми Чорнобиль пережили. То тактичну переживем. Хоч в мене інвалідність ’чорнобильска’, але, бачте, живу, щей бігла попереду всіх, ще 25 лютого.
А взагалі в Києві найкраща в світі ендокринологія, що лікує рак щитоподібної залози -як і не було.

Жулька1• 17 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Да,готовят,к договоренностям
Вибачте, це ви новину добру про Маріуполь принесли?
Про домовленість з тих джерел кажете?
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляginora
Це в Політика арестовича, чи що?

А можна гіпотетичне питання?

Ідіть почитайте основи психології. Відразу менше стане подібних коментів.
Коли людина плаче від відчаю, то не треба їй казати ’що змінять твої сльози’?
коли людині страшно, не треба їй казати ’що змінять твої побоювання?’
Якщо є якась реакція: сльози, страх, відчай, то організм вже виділив певні речовини на цей процес, і людина має просто прожити цей стан. Не консервуючи усе це всередині...
Хочете допомогти - поспілкуйтесь по темі (спілкування на проблемну тему - один із способів проживання певного стану).
Не хочете - пройдіть мимо.
А ось оцього ’СЧо ви можжжжете змінити?´ - будь ласка, не треба.
Люди багато чого не можуть змінити. Але реагувати й обговорювати - мають право. Ок?
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Да,готовят,к договоренностям
Добре, якщо так.
Леннешка• 17 апреля 2022
Англия заявила, что если будет нанесёт тактический ядерный удар или зим оружие, то она сделает ответочку и мнение других стран ей не нужно будет. А если ее союзник ( сша) присоединится, то все раше хана
И я думаю что в раше там это все понимают
Девушка без амбиций• 17 апреля 2022
Ответ дляIanxMickey
он разве есть в аптеках?
IanxMickey• 17 апреля 2022
Ответ дляДевушка без амбиций
он разве есть в аптеках?
Раньше был, сейчас смотрю ’нет в наличии’. Видимо люди уже всё раскупили, тоже для самоуспокоения.
ginora• 17 апреля 2022
Ответ дляlith_oops
Слухайте, ну може с тими ядерними ракетами , як і з усим іншим?
Розкрали, розпродали?
Не запустяться
Кнопка не нажметься, бо провід відрізали і продали??
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляIanxMickey
Його нема в жодній аптеці. До того ж, йод тільки щитовидну рятує. А весь інший організм беззахисний перед радіацією.
Але сподіваюся, що то все марні страхи.
Я розумію, що пукін залякує.
Але що НАШІ систематично вчать нас, що робити у разі ядерної атаки - це лякає більше, ніж погрози пукіна.
Чувак з бездомниє.юа взагалі сказав, що у разі ядерної атаки єдине що залишається, то прощатись з близькими й каятись
Підтримав))
Девушка без амбиций• 17 апреля 2022
точно не на Киев пока там послы сидят
Mariya Prokhorova• 17 апреля 2022
раша незнає , що вже робити , пропогондонов вже випустила
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляЛеннешка
Я не знаю. Але, як кажуть, звєздєть - нє мєшкі ворочать. Он Америка кричала, що у разі хім.атаки від скоторашки прийме жорстких мір... І що? І нічого(