scandi• 18 апреля 2022

Як в Польщі прийнято? Сил нема терпіти вже

В Польщі як взагалі прийняти поступати, коли сусіди вкрай оборзіли? Тут взагалі викликають поліцію, коли хтось порушує громадський порядок вночі?
Сусіди (українці - біженці) в багатоквартирному домі влаштували просто вакханалі. Там і жінки і чоловіки, страшна п´янка, з криками, ржачами на всю глотку. Кричать і в квартирі, і на балконі. Ми з дитиною прокинулись від цього.
Як це взагалі? Як??? В країні нашій горе, ви біженці, ви гості в Польщі, майте повагу хоча б до сусідів((( соромно, що це мої співвітчизники
mama_Timoshki2011• 18 апреля 2022
Поліція

Onyx83• 18 апреля 2022
Полицию вызовите.
Love_Love_Love_• 18 апреля 2022
Йдіть їм так і скажіть, попросіть заткнутись і скажіть що викличите поліцію
diana2201• 18 апреля 2022
Не знаю как там , но я бы отправила их обратно и больше не пускала
AnastasiaDobro• 18 апреля 2022
У них с этим жестко.
Местные вызывают полицию на любой пук.
Ishoy• 18 апреля 2022
Тут принято вызывать полицию, но я бы сначала попробовала с ними поговорить
Ane4ka777• 18 апреля 2022
Полицию вызывайте и никаких разговоров.
StelllaA• 18 апреля 2022
Пожалуйста. Но странно что поляки молчат, тут тихий час с 22-6
vihola• 18 апреля 2022
Ответ дляIshoy
Навіщо говорити з якимось виродками, наражати на небезпеку себе і дитину.
Поліція є для цього.

Goldig• 18 апреля 2022
Ответ дляIshoy
Вночі..з п´яними українцями? Жінка с дитиною..?
Ні в якому разі. Поліція.
Яни• 18 апреля 2022
Отак сумно стає, що там роблять чоловіки?
Ishoy• 18 апреля 2022
Ответ для Vogel
Ні в якому разі. Поліція.
Конечно не ночью, а утром. Сказать, что за такое поведение им грозит депортация
polski• 18 апреля 2022
Ответ дляЯни
Это поляки, потенциальные новые папы детям украинок ....не иначе ....А по теме вызывайте полицию ,
Марго_1427• 18 апреля 2022
Ответ для vihola
Поліція є для цього.
+1000
Маняша28• 18 апреля 2022
Если они орут и ржут,значит нетрезвые и неадекватные.Вы предлагаете сейчас пойти женщине самой среди ночи с ними ругаться?
Про то ,что позорят нашу страну согласна.Из-за таких вот идиотов,перестанут помогать и тем,кому эта помощь реально нужна.
Protruziya• 18 апреля 2022
Ответ дляIshoy
Так можно сказать адекватным людям, а те кто такое способен устроить- неадекваты. Полиция! И никаких личных контактов. Такие потом еще и мстить будут.
Яни• 18 апреля 2022
Ответ дляIshoy
Не надо говорить ничего, пусть не знают, кто недовольный. Вызвать полицию.
Яни• 18 апреля 2022
Ответ дляpolski
Навряд чи вони приміряють на себе аж таку роль)
Rina_europa• 18 апреля 2022
Идиоты((

polski• 18 апреля 2022
Ответ дляЯни
Ну , вы это понимаете , я это понимаю, а многие женщины нет (((
автор scandi • 18 апреля 2022
Дівчата, я звичайно нікуди не піду. Я сама, дитина 7 міс.
Вони не дізнаються ніяк хто викликав поліцю? бо мені реально страшно.
S-lana• 18 апреля 2022
Автор, щось тут не так - багатоквартирний дом, ви чуєте, та не чують місцеві поляки, зазвичай вони знають куди скаржитися . Поліціантів можна викликати, але як ви зможете їм пояснити всю ситуацію ? У вас гарна польська мова ?
Яни• 18 апреля 2022
Ответ дляpolski
Згодна, заморські принци ж)
Galina_lll• 18 апреля 2022
Ответ дляIshoy
А до утра слушать оргиии и пьяные визги?
Сразу полицию надо звать.
Invictusgirl• 18 апреля 2022
Ответ дляS-lana
Вот да,с этим могут быть проблемы,может автор знает английский,если с польским плохо.
Но однозначно нужно полицию вызвать,на таких неадекватных ,пусть едут домой,если им так весело
Invictusgirl• 18 апреля 2022
Ответ дляGalAnPes
Сразу полицию надо звать.
+100
Пока они там пьяные и буянят
demra• 18 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Переводчик .
demra• 18 апреля 2022
Ответ дляscandi
Вызывайте все будет ок , Польша тут законы работают.
автор scandi • 18 апреля 2022
Ответ дляS-lana
Ні, польську не знаю. Англійською трохи спілкуюсь.
Будинок новострой. Багато українців заселилось, але і поляків трохи є.
demra• 18 апреля 2022
Ответ дляscandi
Звоните быстро!