kirpichenko• 18 апреля 2022

Опять с добрым утром каштаны?

Yuliya82• 18 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Я ненавиджу мовні стравлювання. А бачили сусідню тему?
І я вважаю їх недоречними! Особливо у ситуації, що склалася. Ні, тему не бачила

Tatyana_1975• 18 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Така толерантність і призвела до війни! Все має значення! Нічого робити московським попам на Україні! Серед них більшість співпрацюють з фсб і промивають мозги вірянам. І це вже роками.
100%. По роботі стикалась з батюшкою з Лаври (нічого святого, окрім ’помолимось’ у нього точно немає) - ФСБшник справжнісінький.
Olga_72• 18 апреля 2022
Ответ дляТатьяна Литвиненко
Заметила тенденцию третий день. Утром сирена-1,5 часа и прилёт
Вам везет. у нас обычно прилет, а потом уже сирена. Сегодня сирена опередила взрыв.
Shaan• 18 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Так я же и пишу что высокоточные на исходе.
Поэтому и бьют нескольким неточными
Ну...... 50 метров с расстояния сотни км - я бы не сказала, что это неточные
Shaan• 18 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Бачили. Вы там стравливаете аж бегом
Решка7777• 18 апреля 2022
Ответ дляTatyana_1975
кстати да.. у меня тоже было , и мысль: сколько падло ты в спортзале проводишь для бицепсов и батюшка ли
сильно пружинистые движения
Zelenkа• 18 апреля 2022
Ответ дляShaan
Бачили. Вы там стравливаете аж бегом
Вам здалось
rivara• 18 апреля 2022
Ответ дляYuliya82
Я не адвокат, щоб когось захищати, і не прокурор, щоб звинувачувати. Я лише усвідомлюю, що гідність і людяність має бути у кожної Людини. Як і право на свободу, в тч релігійну
Если поп ставит метки а батюшка призывает к войне, то это уже не религия. Это пора запретить.
Элли Иванова• 18 апреля 2022
Ответ дляMarmaladka_
Їх мінімум з десяток взяли на розставлені міток ще на початку війни. У бабушки в селі 1 церква і піп по селу мітки ставив. От вам і МП. У проповідях закликають підкоритись руському міру. А ви їх захищаєте 😱
А зачем в селе метки?

MaргаРитка• 18 апреля 2022
Ответ дляLarsonPeterson
че вы ее тапком не сбили?
Я в приватному будинку,не докину.
Сама в шоці, перший раз так близько побачила.
Oliasas• 18 апреля 2022
Ответ дляnnata
Львов - 6 погибших и 8 пострадавших, 1 ребенок ((( падлюки...
просто сволоти
Ana-0ae3• 18 апреля 2022
Киев! Прозвучал сильный взрыв! Разбираемся!

Киев — прямая трансляция 👈

Тревоги нет , странно..
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Так цей напрямок не на берег серця
Про місто Галицьке пишуть, що 5 вибухів
Це якщо по дорогам , а по повітрю прямо від левого
тому і чутно було
Коли нафтобаза горіла так і видно було
slpplp• 18 апреля 2022
Ответ дляYuliya82
Це суд постановив, що вони співпрацювали? Це офіційна інформація від офіційних джерел? Сайт Президента? Органів влади? Чи одна баба скащала, а інші, такі ж довгоязикі, повторили?
А Ви ніколи на думали - що навпаки - таке роздмухування вогню серед своїх і стало причиною того, що рус до нас приперлися?
В моєму місті ,у всім відомій церкві МП , при обшуку виявили зброю та зрадницькі документи … а люди там вінчалися, хрестили дітей … а вони допомагають знищувати українців, яка може бути толерантність ?
sim2406• 18 апреля 2022
Ответ дляAna-0ae3

Киев — прямая трансляция 👈

Тревоги нет , странно..
❗️❗️❗️Предварительно, взрыв, который слышали киевляне в одном из районе Киева – разминирование территорий.

Напомним, что работы по разминированию в Киевской области продолжаются ежедневно.

🇺🇦 Киев Сейчас
iryna _b• 18 апреля 2022
Ви впевнені,що в Києві? В області точно є прильоти
Vika26• 18 апреля 2022
Ответ дляslpplp
У моєму місті також в церкві мп, приблизно місяць тому таке виявили. Але настоятель звинувачує владу у фальсифікації. Проте у росзмі вже є публікації про наше місто і «знущання» над церквою мп(
ksusha1155• 18 апреля 2022
Ответ дляj.tigra
Сторона серця ?
Это где, простите? Пс: я киевлянка.
ksusha1155• 18 апреля 2022
Ответ дляOllka
У нас два раза бахнуло сегодня и сигналки сработали.
Позавчера прямо рядом, сильнее, но сигналки молчали.
Вчера дальше было. Зачастили.

Где сегодня не понятно пока.
Вроде писалм, что разминирование

автор kirpichenko • 18 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Опять тревога
Одни тревоги.
Brita• 18 апреля 2022
Ответ дляksusha1155
Это где, простите? Пс: я киевлянка.
У человека сердце с какой стороны?
ksusha1155• 18 апреля 2022
Ответ дляBrita
У человека сердце с какой стороны?
ну так это огого какая територия и районы разные....
Sveterok• 18 апреля 2022
Ответ дляYuliya82
Гьі))).
Sveterok• 18 апреля 2022
Ответ дляYuliya82
А у страньі мае бутьі право себя защищать. Недолго вашему МП осталось. ) Пишу как русскоязьічная с Донбасса,ваше кодло запретим
все ники заняты• 18 апреля 2022
Девочки с церквями очень сложный вопрос. Я понимаю что тем кто ходил только на пасху пасочки святить все равно какая церковь. Но у моего мужа семья на западной , очень верующие. Говорят большая разница в упц и пцу. Начиная с того что молитвы должны быть на старославянском. А их придётся переделать. Я всех нюансов не помню. Но им верю , тк они очень религиозные и именно они пцу. Они в растерянности там все.
Хотя конечно я понимаю и желание наших людей отделиться.
Yuliya82• 18 апреля 2022
Ответ дляSveterok
Мрійте) якщо Божа воля на те є - мрії збуваються:) миру Вам:)
Yuliya82• 18 апреля 2022
Ответ дляslpplp
У моєму місті такого не виявляли. Не можу знати, що там у Вас)
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2022
Ответ дляYuliya82
Там прикриття , під рясою погон , ще Тальков співал
Вбили хлопця за правду
Це вам тільки кажуть про права вибору , а людям з Маріуполя такого вибора не дали !
набрехали , вивизли , а зараз не відпускають даже до Білорусії , як це називаєтся ?
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2022
Ответ дляrivara
ця кегебешна сіть у вигляді церкви по всьому світу (
Mariya Prokhorova• 18 апреля 2022
Ответ дляMaргаРитка
Я в приватному будинку,не докину.
та то троль , даже не відповідайте !
як само би побачило не ставило такі запитання