Доброго дня!На рівному місці себе накрутила ....Що по вашому ,особисто , може означати смс написана молодим чоловіком "Дякую тобі ,що ти є".Відносини майже рік,бачимось рідко ,тому що з різних міст,переписуємся щодня.Написав таке коротке смс після побачення ,коли я вже була дома ..Я теж відповіла ,що вдячна йому ,тому що поряд з ним відчуваю себе добре.Більше нічого не писав майже два дні.
Хочу почути вашу думку,мені це важливо.💛💙
КВІТКА-6965• 18 апреля 2022
Напишіть, дякуй моїм батькам)
А взагалі голову над таким сушити не має сенсу
Roni-Verona• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Дякую за відповідь!Просто вже два дні нічого не пише ....Я от думаю,чи не може теоретично ця фраза бути кінцем...
Думаю що ні, ну взагалі у нормальної людини така фраза б означала що він вас цінує, але надумувати можна різного, категорично не разджу вам забивату голову якимись думками. Подякував і добре
Ответ дляТали
Дякую за відповідь!От і я задумалась....Ні,він не в армії,але активно волонтерить ..
Може просто заклопотаний дуже. Хоча особисто я обов´язково б виділила хвилинку, щоб написати кілька слів коханій людині. Ну то ми дівчата, більш емоційні, у хлопців все по іншому. Не переживайте завчасно!
Ответ дляАкилежна
Дякую!💛💙Я взагалі не кіпішна)))але певно себе накрутила)
Elina Zorina• 18 апреля 2022
Він і раніше міг вам по 2 дні не писати,чи тільки цього разу після дивного повідомлення?
постою_послушаю• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Ні, звичайно ж ні.
постою_послушаю• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Дякую!)Ця людина мені дорога...Я взагалі рідко чим переймаюсь...а тут чогось торкнуло...
То напишіть самі, нічого немає поганого в тому, щоб потурбуватися, чи все в нього гаразд
Elina Zorina• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Міг,але дуже рідко .
Не зациклюйтесь на ситуації.
Пройде день/ два і щось проясниться.
Не думаю що він хоче з вами ’зафіналити’ ,скоріше просто дав зрозуміти, що ви важлива йому людина.
Пройде день/ два і щось проясниться.
Elina Zorina• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Та написала ...побажала гарного дня...але нічого не відписує..
Прочитав?
Ответ дляЧаЧаЧа
Ну якби автор, хто зна, що там в голові у того хлопця. Мені таке було сказано, вже коли я була за мить до заміжжя з людиною. І перед цим багато чого зроблено для мене особисто. І я відповідно зі своєї сторони була зацікавлена. Тому ось так, як у кого.
Дякую за відповідь!🌞Ви мене заспокоїли!