Тали• 18 апреля 2022

Що може означати смс написана чоловіком"Дякую тобі ,що ти є"

Доброго дня!На рівному місці себе накрутила ....Що по вашому ,особисто , може означати смс написана молодим чоловіком "Дякую тобі ,що ти є".Відносини майже рік,бачимось рідко ,тому що з різних міст,переписуємся щодня.Написав таке коротке смс після побачення ,коли я вже була дома ..Я теж відповіла ,що вдячна йому ,тому що поряд з ним відчуваю себе добре.Більше нічого не писав майже два дні.
Хочу почути вашу думку,мені це важливо.💛💙
Roni-Verona• 18 апреля 2022
так а який може бути підтекст? він вам вдячний за те що ви є!
Акилежна• 18 апреля 2022
З одного боку здається, що він дуже дорожить вами, а з другого - зникнути на кілька днів і ні півслова - якось дивно. Він не в армії часом?
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляRoni-Verona
Дякую за відповідь!Просто вже два дні нічого не пише ....Я от думаю,чи не може теоретично ця фраза бути кінцем...
КВІТКА-6965• 18 апреля 2022
Напишіть, дякуй моїм батькам)
А взагалі голову над таким сушити не має сенсу
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляАкилежна
Дякую за відповідь!От і я задумалась....Ні,він не в армії,але активно волонтерить ..
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Напишіть, дякуй моїм батькам)
Дякую!)Ця людина мені дорога...Я взагалі рідко чим переймаюсь...а тут чогось торкнуло...
Roni-Verona• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Думаю що ні, ну взагалі у нормальної людини така фраза б означала що він вас цінує, але надумувати можна різного, категорично не разджу вам забивату голову якимись думками. Подякував і добре
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляRoni-Verona
Дякую за відповідь!💛💙Я себе накрутила))
Акилежна• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Може просто заклопотаний дуже. Хоча особисто я обов´язково б виділила хвилинку, щоб написати кілька слів коханій людині. Ну то ми дівчата, більш емоційні, у хлопців все по іншому. Не переживайте завчасно!
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляАкилежна
Дякую!💛💙Я взагалі не кіпішна)))але певно себе накрутила)
Elina Zorina• 18 апреля 2022
Він і раніше міг вам по 2 дні не писати,чи тільки цього разу після дивного повідомлення?
постою_послушаю• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Ні, звичайно ж ні.
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Міг,але дуже рідко .
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Ні, звичайно ж ні.
Дякую!💛💙Ото я вже себе накрутила)))прямо молодчинка)))
постою_послушаю• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
То напишіть самі, нічого немає поганого в тому, щоб потурбуватися, чи все в нього гаразд
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Та написала ...побажала гарного дня...але нічого не відписує..
Elina Zorina• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Міг,але дуже рідко .
Не зациклюйтесь на ситуації.
Пройде день/ два і щось проясниться.
Не думаю що він хоче з вами ’зафіналити’ ,скоріше просто дав зрозуміти, що ви важлива йому людина.
Олечка79• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
А в сети заходит вообще ?
Elina Zorina• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Прочитав?
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Не зациклюйтесь на ситуації.
Пройде день/ два і щось проясниться.
Дякую!!!🌞Я вже трохи заспокоїлась )
NafffAnja• 18 апреля 2022
У чоловіків нема натяків чи підтекстів;)
Приємно йому з вами спілкуватися я він вам за це дякую
ЧаЧаЧа• 18 апреля 2022
Ну якби автор, хто зна, що там в голові у того хлопця. Мені таке було сказано, вже коли я була за мить до заміжжя з людиною. І перед цим багато чого зроблено для мене особисто. І я відповідно зі своєї сторони була зацікавлена. Тому ось так, як у кого.
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
А в сети заходит вообще ?
В нього режим інкогніто ...тому не бачу нічого .
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Прочитав?
Не знаю...в нього режим інкогніто..
Олечка79• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Блин. Может что то случилось ?!
Наберите ему
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляNafffAnja
Дякую!!!🌞Ви мене заспокоїли)
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Блин. Может что то случилось ?!
Наберите ему
Ввечері дійсно наберу ....тому що вдень завжди зайнятий і ми зізвонюємся ввечері.
I-va• 18 апреля 2022
Ответ дляТали
Ну тогда бы он написал ’Спасибо, что ты у меня была’. Он дорожит вами.
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Дякую за відповідь!🌞Ви мене заспокоїли!
автор Тали • 18 апреля 2022
Ответ дляI-va
Дякую!!!🌞Я вже хоч заспокоюсь!