Кто то выезжал недавно ?
Документы в норма, выехали, сейчас мужу надо вернуться. И через полтора месяца выехать опять.
Платья Всем• 18 апреля 2022
Дети с собой нужны. Без них его из Украины не выпустят с одними документами на детей
Уже выезжали, фотографировали доки и вносили в базу на границе. Все и свидетельство многодетностм и паспорта и св.рождения
Ответ дляПлатья Всем
В общем план б есть
alenaalex7• 19 апреля 2022
Есть знакомый. Выехал с тремя детьми. Сейчас работает дальнобойщиком. Возит туда- сюда дизель в Украину из Европы.
Так что, похоже, что есть варианты.
irisha.nikulina• 19 апреля 2022
Приняли же уточнения, что только однократно можно пересекать границу всем мужчинам 18-60, подпадающим под категорию сопроводающих
alenaalex7• 19 апреля 2022
Ответ дляToonika
Его забронировало предприятие.или как это правильно называется..
Точно не знаю, но оформлен в прибалтике.
Ответ дляalenaalex7
Так что, похоже, что есть варианты.
Вот муж и возращается что бы сдать на права с+е , потому что очень туго с работой.
Ответ дляirisha.nikulina
Можно ссылочку где читать
irisha.nikulina• 19 апреля 2022
Ответ дляIren4iC2021
Можно ссылочку где читать
В группах писали на днях, не сохраняла себе
Платья Всем• 19 апреля 2022
Ответ дляFeel good
Знакомого выпустили
Прокурора!!! Целого Рябошапку не выпустили, стоял доказывал, что дети есть, но за границей. Отказали ему.
Так что даже не знаю. Я сижу на разных чатах для юристов, там тоже отвечают, что нужны с собой дети.
Ответ дляПлатья Всем
Ну Рябошапка - не муж автора, которого надо показать по всем новостям. Я думаю, что муж выезжал со справкой многодетного, сейчас тоже выедет. Ну или справка ребёнка инвалида у мужа автора.
Ответ дляneortoju
Да , мы дюди скромные , без чинов. И все документы есть .
Ответ дляirisha.nikulina
❗️Нові правила перетинання кордону❗️
👩💻Відповідно до постанов КМ України #383 від 29.03.2022 та #399 від 01.04.2022 внесено зміни до Правил перетинання державного кордону України, затв. постановою КМ України #57.
👩💼Так, згідно з пунктом 1 постанови #383 право на перетин кордону є в осіб з інвалідністю, які мають при собі довідку до Акта огляду МСЕК або посвідчення, що засвідчує таку інвалідність. Це означає, що таке право визначено для всіх груп: І, ІІ і ІІІ.
✅Проте, крім цих документів, у вас має бути довідка з ВЛК про відстрочку від проходження служби.
Крім того, особи з інвалідністю І і ІІ груп мають право перетинати кордон з особами, які їх супроводжують.
До них належать при супроводженні:
- осіб з інвалідністю І і ІІ - дружина/чоловік, батьки, на утриманні яких перебуває така особа, повнолітні діти, а також чоловік/дружина дітей, тобто зять чи невістка.
✅За наявності у них документів, що підтверджують родинні зв’язки (до прикладу, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб);
- осіб, що потребують постійного стороннього догляду. ✅За наявності документа, що підтверджує отримання соціальних виплат з догляду за цією особою.
🇺🇦Особи з інвалідністю ІІІ групи такого права не мають.
❗️ВАЖЛИВО❗️Перетнути кордон можливо з одним супроводжуючим не більше одного разу під час дії воєнного стану в Україні. Це означає, що особа з інвалідністю перетинає кордон без обмежень. А із супроводжуючими - лише 1 раз.
Також право на перетин кордону надається військовозобов’язаним, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації відповідно до ст. 23 ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», крім тих, що визначені в абзацах 2-8 ч. 3 цієї статті. Ці обмеження, встановлені постановою КМ #399
❗️Тому НЕ мають права на перетин:
- студенти, аспіранти тощо;
- наукові та науково-педагогічні працівники, у т. ч. педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, тощо.
Автор публікації: Жанна Грушко - адвокат, заступник голови Молодіжного комітету НААУ - UNBA NextGen, к.ю.н, старший партнер АО «WINPARTNERS”.
До них належать при супроводженні:
❗️Тому НЕ мають права на перетин:
- студенти, аспіранти тощо;