Після початку війни .
ShalenaBdgilka• 19 апреля 2022
Ответ дляРойЛеля
Якість гамно. Домашніх речей замовила спорт штани, ренлани. 2 стірки і катишок скільки. Вигляд фу
Хуже чем H&M?
serebro16-72be• 19 апреля 2022
Ответ дляРойЛеля
Ви знаєте як яка річ.. теж чула про таке...сама брала штанці і кофтину....на замку...дуже задоволена...а багато скаржаться ..
Ответ дляРойЛеля
Ого. Я подивилась, ціни дешеві. Дочка просить велосипедки. У них вони дешеві- 119, склад бавовна. Замовила. А так, всюди вони 240 і вище.
Сподіваюсь на одне літо вистачить.
Его Святейшество Байрактар• 19 апреля 2022
Детские вещи отличные за свою цену
Точно не хуже HM , вайкики, картерс, джордж и т д.
Ответ дляMamaGalya
Сподіваюсь на одне літо вистачить.
С лосинами точно ничего не случится,моя носит , всё нормально.воот трикотаж типа спортивных штанов, особенно если в составе пооиестер кашлатчться
Mari4ka 25• 19 апреля 2022
Ответ дляРойЛеля
А дитяче -нормальна якість. Ще й далі не соромно передати
Ответ дляKatya009
А джинсы у них как? Для взрослых
Я себе одни бросила в корзину на сдачу по сути, они около 200 грн стоили (брала в польском магазине), ну вот 3й год уже, по дому хожу, они свободные и на резинке. Футболками, бельем я недовольна очень, раз взяла и больше не беру, все дома ношу.
Ответ дляserebro16-72be
Брала реглани сину з чоловічого відділу, то мені сподобались. Прала неоднарозово - не розтягнулись, дирочок не має, нитки не торчать. Задоволена.
Ответ дляMamaGalya
Сподіваюсь на одне літо вистачить.
мені донці на сезон вистачає, є їх піжмки, лосінки, рехланчики і футболку. Дорослій одяг не брала не знаю, а дитячий нормальний
Ответ дляAngyRed
Вони сказали, що не будуть відправляти ті замовлення, що до війни зроблені
Напевно то були неоплачені. А зарас тільки з передплатою. Але хоч так. Доставка безкоштовна. Служби доставки працюють. Сподіваюсь, що дійде.
Дочці це курточку треба, там ціни ніби норм. Але поки боюсь замовляти, почекаю коли велосипедки прийдуть.
Ответ дляMamaGalya
Вони відмінили всі замовлення, і оплачені і ні.
Я в курсі, що зараз тільки передплата.
Ответ дляAllbina
На сезон покупать как-то , ну не знаю, экологии и так...., да и мне одежда которую покупаю, пару сезонов точно нравится, лучше что-то более качественное покупать, но это мое мнение