ElinkaYa• 19 апреля 2022

Як видалити такий скол на авто?

Як видалити такий скол на авто? В яку суму обійдеться приблизно. Також можливо хтось знаю скільки коштує відполірувати машину (царапини від гілок) їхала не відомою дорогою там гілки з 2 сторін поцарапали машину. Чи можна в домашніх умовах. Хто що порадить?
ElenaMari• 19 апреля 2022
Зачем, вы не знаете что дальше будет, годик поездите и будете красить. Вы каждую царапину будете бегать красить?

ElenaMari• 19 апреля 2022
Есть у мужа полироль ерунда, иногда царапины вытираются.
LyudaT• 19 апреля 2022
Вы реально красите каждую царапинку? Ладно бы до металла поцарапано было.
Kvitkaliliia• 19 апреля 2022
В мене для таких цілей є фарба в маленькому стіку, як маркер
автор ElinkaYa • 19 апреля 2022
Ответ дляLyudaT
5 місяців їжджу поки не полірували нічого.Але це вперше що так поцарапала гілками.
автор ElinkaYa • 19 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Вона реально добре зафарбовує?
Kvitkaliliia• 19 апреля 2022
Ответ дляElinkaYa
Вона реально добре зафарбовує?
Нормально, головне, що туди не потрапляє волога
myVogue• 19 апреля 2022
ви мабуть недавно їздите)) нема сенсу ось це видалями, можете звичайно зробити поліровку але в вас постійно вони будуть)) якщо користуватись машиною
автор ElinkaYa • 19 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Напишіть будь ласка назву.І як колір підібрали?

автор ElinkaYa • 19 апреля 2022
Ответ дляmyVogue
Їжджу 3 роки. 5 місяців тому свою купила.Може даремно парюсь просто моя перша машина
Kvitkaliliia• 19 апреля 2022
Ответ дляElinkaYa
Я тільки фото можу зробити . Чоловік шукав
LyudaT• 19 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
А если в такую царапину будет попадать влага,то что будет?))) ничего. Царапина не до металла. Ничего страшного не будет. Смысла точечно закрашивать такие царапины нет. Подобрать цвет, даже черный, идеально какими-то карандашами нельзя (если это не средство от производителя авто с точным шифром цвета).
автор ElinkaYa • 19 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Дякую
Kvitkaliliia• 19 апреля 2022
Ответ дляLyudaT
Так це якраз від виробника засіб . А той внутрішній шар, що в подряпині швидше руйнується, він не такий стійкий. Ну і...я перфекціоніст))
автор ElinkaYa • 19 апреля 2022
Ви мене заспокоїли. Щоб не було царапин то потрібно нею не їздити. Приїхала чоловік каже дивиь як машину поцарапала.Помиєш побачиш як сильно видно.І я розпереживалась.
allo4ka21• 19 апреля 2022
Ответ дляElinkaYa
Я бампер зчесала, та він ще й відійшов, і не парюсь. Забийте. Тільки може корозія піти, але я б теж не парилась. Потім колись все зробиться. Може буть.
yulseva• 19 апреля 2022
Ответ дляElinkaYa
Вона реально добре зафарбовує?
Ви враховуйте, що щоразу після помивки треба буде по новій фарбувати цим маркером. Я особисто літом кожного тижня мию машину і мені простіше було б закрити очі на цей дефект.
Про варіант, який ви озвучили - відполірувати. Якщо ви здерли краску, то полірнути частину нічого не дасть. То лише фарбувати всю деталь.
myVogue• 19 апреля 2022
Ответ дляElinkaYa
та не женіть)) то ви слава Богу в аварії не потрапляли, що так паритесь по сколу.
yulseva• 19 апреля 2022
Ответ дляElinkaYa
Не найбільша проблема) повірьте, що царапин буде купа і так у всіх. Я якось залишила машину на парковці в центрі міста, то весь бік вмяли, фара вся лопнула. Бампер задній лопнувший. А винуватець пропав. 400 доларів і купа нервів на ремонт.
З машиною буває і ти не винен, а на дурачків попадаєш.

byrylka• 20 апреля 2022
Скол можно закрасить карандашом ,фирма motip или newton.Цвет подбирается по артикулу кузова или палитре.Это ненадолго,но зато дальше грунт не станет слазить.Отполировать самим в домашних условиях без полировальной машинки сложно,но можно попробовать.Есть специальные цветные полироли.