Lilit25• 20 апреля 2022

Pessel це і є тимчасовий захист?

Отримала Pessel в Польщі , але на виплати ще не подавала. Хочу їхати в іншу країну і попросити там тимчасовий захист , чи дадуть мені його? Чи Pessel це і є тимчасовий захист? Будь ласка допоможіть хто знає!!
cosmolady• 20 апреля 2022
песель это просто инн в польше,он ничего не дает,ни на что не влияет
автор Lilit25 • 20 апреля 2022
Ответ дляcosmolady
Дуже дякую 🙏🙏🙏
Светік• 20 апреля 2022
Автор,куда вы хотите ехать?Страны ЕС?Или нет.Вот многие пишут,что Песель-это ИИН.Но это не до конца так.Ранее его получали просто так и сейчас так есть его получают другие.Но кто вьехал после 24.02 сдают отпечатки и фото.Это и есть регистрация,как и у всех других странах,где безвиз.Но если вы его уже оформили,то не берите выплаты.Пока что люди уезжают так и не было ни у кого проблем.
КВІТКА-6965• 20 апреля 2022
Можете спокійно їхати
shaine• 20 апреля 2022
выплаты главное не оформляйте, и в другой стране не нужно афишировать Польский песель
Аноним Первый• 20 апреля 2022
❗️Для тих хто бажає змінити країну яка надає тимчасовий прихисток

Так, це можливо. Роз’яснення з цього приводу розміщені на офіційній сторінці Європейської комісії.

Якщо у вас виникла причина змінити одну країну ЄС, що надає вам тимчассовий захист, на іншу, вам необхідно повідомити першу країну про свій намір переїхати до іншої країни ЄС. Після переїзду до іншої країни, вам необхідно буде запросити там тимчасовий прихисток. Країна буде зобов’язана вам його надати та видати дозвіл на проживання, терміном на 6 місяців.

Ознайомитись з першоджерелом інформації можна за посиланням:

https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019...
nata.ant• 20 апреля 2022
Автор, всё верно если у вас песель с пощначкой UKR,то у вас автоматически есть этот. Статус временно перемешанного лица
nata.ant• 20 апреля 2022
Ответ дляcosmolady
Это было до войны, сейчас у тех которые заехали после 24,у них песель с позначкой UKR ,и лица их получившие уже являются временного перемещенным лицами