Заяви писали наприкінці березня. Довідки видали , 6 квітня. Моя з´явилася сьогодні. Мами моєї з´явилася. А дитини 7 років -ні.
Як дізнатися чому?
Чи вплине на виплати те, що довідки видали квітнем?
Дякую
Як дізнатися чому?
Дякую
malesiulia• 20 апреля 2022
Здравствуйте,я сегодня переустановила Дию,и довидка дочки появились под моей
Альвина Т.• 20 апреля 2022
Ответ дляBell-k@
Я просто, по темах сьогодні побачила, що не дали допомогу тим,у кого в дії немає.
Это не так)
Многие пишут,что даже в таком случае,как у нас с Вами,выплаты пришли
Альвина Т.• 21 апреля 2022
В общем,девочки...
С цнапе сказали,что указали его отдельным от меня лицом по незнанию,а нужно было как-то по другому,дословно не помню.
Но заверили,что на выплаты это не повлияет.
Ждемс.