Bell-k@• 20 апреля 2022

В дії не з´явилася довідка ВПО на дитину, яку оформили у сільській раді

Заяви писали наприкінці березня. Довідки видали , 6 квітня. Моя з´явилася сьогодні. Мами моєї з´явилася. А дитини 7 років -ні.
Як дізнатися чому?
Чи вплине на виплати те, що довідки видали квітнем?
Дякую
Альвина Т.• 20 апреля 2022
Послушаю знающих)
У меня тоже самое.

Ksuhin14• 20 апреля 2022
И я послушаю. Довидки выдали еще 02.04. Ни моей, ни ребенка в дие до сих пор нет. И обновляла, и переустанавливала. Не подтянулись.
автор Bell-k@ • 20 апреля 2022

Я просто, по темах сьогодні побачила, що не дали допомогу тим,у кого в дії немає.
malesiulia• 20 апреля 2022
Здравствуйте,я сегодня переустановила Дию,и довидка дочки появились под моей
автор Bell-k@ • 20 апреля 2022
Ответ дляmalesiulia
Моя з´явилася тільки після такої маніпуляції. А дитини так і немає ((
Альвина Т.• 20 апреля 2022
Ответ дляBell-k@

Это не так)
Многие пишут,что даже в таком случае,как у нас с Вами,выплаты пришли
Nikosbud• 20 апреля 2022
Моя тоже подтянулась, а ребенка нет
zanna76• 21 апреля 2022
Чи реєструватись в Діі наново,якщо немає довідки.Теж з 8 квітня
Альвина Т.• 21 апреля 2022
В общем,девочки...
С цнапе сказали,что указали его отдельным от меня лицом по незнанию,а нужно было как-то по другому,дословно не помню.
Но заверили,что на выплаты это не повлияет.
Ждемс.