Везучая_Алиса• Изменено 20 апреля 2022

Назвіть бодай три причини, чому варто починати відносини і одружуватись

Бо я бачу лише дві: гроші і секс. Але останнє можна знайти і без стосунків, все рівно полумертвий вуж набридне.
Мінуси:
- постійний ризик болю. Закохається в іншу, знайде іншу, чпокається на стороні - це лише малий відсоток того, що може зробити чоловік. А жінці потім збирай себе по частинах.
- потрібно турбуватись за когось іншого, крім себе коханої. Варити їсти. Доглядати, коли захворіє. Особисто мені того не треба
- потрібно витрачатись на подарунки. Краще купити собі сатісфаєра, я вважаю
- ризик зараження венеричної хвороби. Сифіліс, хламідіоз, віл - лише маленький відсоток того, що може принести коханий чоловік
- рано чи пізно чоловік набридне, або я йому. А розводитись і ділити все навпіл - довго, нудно і скучно. І дітей шкода. Отак і терплять один одного до кінця життя
Це лише маленька частинка, самий позитивний варіант - коли чоловік працює. Не забуваємо про лінюхів, аб´юзерів і моральних уродів
Honeymoon20• 20 апреля 2022
Боже какая у наших женщин нездоровая психика

ГалинаМалина• 20 апреля 2022
У меня одна была причина-любовь
Antonina Lindeman• 20 апреля 2022
Не бачу жодної причини ,не те що 3
luda-00• 20 апреля 2022
А сім‘я , діти не входять у Ваші плани?
автор Везучая_Алиса • 20 апреля 2022
Ответ дляГалинаМалина
У меня одна была причина-любовь
Пффф
Allemagne• 20 апреля 2022
Бодай, не бодай, а спать отправляйтесь-ка.
автор Везучая_Алиса • 20 апреля 2022
Ответ дляluda-00
А сім‘я , діти не входять у Ваші плани?
Та чесно кажучи не дуже хочу
Мені треба ота морока?
Antonina Lindeman• 20 апреля 2022
Ответ дляluda-00
А сім‘я , діти не входять у Ваші плани?
Ні
Antonina Lindeman• 20 апреля 2022
Ответ дляluda-00
А сім‘я , діти не входять у Ваші плани?
Для чого воно ?

Natalia505• 20 апреля 2022
Всі пошуки причин не одружуватись,закінчуються там, де є кохання.
Мені край необхідна допомога, мій вміє робити абсолютно все.
Діти повинні рости в повній сім*ї.
Достатньо? 26 років шлюбу, маю досвід.
ShalenaBdgilka• 20 апреля 2022
Я вышла замуж, чтоб особо не напрягаться по жизни и не за что не переживать
автор Везучая_Алиса • 20 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Діти повинні рости в повній сім*ї.
Достатньо? 26 років шлюбу, маю досвід.
А з якої радості я маю терпіти когось бо дітям це треба?
автор Везучая_Алиса • 20 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
То ви не напрягаєтесь, поки чоловік кохає
А раптом що - які подальші дії?
Kapitoshka-4fe1• 20 апреля 2022
Шоб було з ким поїхать на море
Natalia505• 20 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
А хто говорить про терпіти? )) Якщо ви обираєте такого, що потрібно терпіти, то питання тільки до вас.
Alstru• 20 апреля 2022
Так навіщо вам ті причини, якщо для себе ви вже вирішили, що одружуватись погано і воно вам не треба. Живіть без чоловіка, кожному своє)
ShalenaBdgilka• 20 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
А раптом що - які подальші дії?
Но он уже много сделал, чтоб и без него могли прожить)
luda-00• 20 апреля 2022
Ответ дляAntonina Lindeman
Для чого воно ?
Для мене вкрай важливо, Вам можливо і не потрібно, люди різні.
Natalia505• 20 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
А раптом що - які подальші дії?
Абсолютно нормально люди виходять заміж вдруге або не виходять. Чи ви вбачаєте в цьому якусь страшну трагедію? Це життя.

Ollka• 20 апреля 2022
Замужем 20 лет. Не надоел и не вяленький. С сексом проблем нет.
Об изменах никогда не думала - и не боюсь их.
Забота - это обоюдное и двухстороннее, вообще-то.
Венерические вообще смешно - медицину никто не отменял и обследования тоже.

Плюсов очень много лично для меня
Дети.
У нас семья - с заботой, вниманием, совместными вечерами, отпусками, поездками, походами и т.д.
Одиноко точно не бывает.
Муж был первым, кто поддержал и помог, когда болела и умирала мама (теща) - сидел с ней в больнице, выхаживал после операции, оплачивал лечение (я была с месячным ребенком).
Меня любят, я люблю, тепло и уютно, когда муж рядом.
Много можно написать.
Alika_1• 20 апреля 2022
А почему все ваши темы до недавнего времени были на русском языке, а тут вы вдруг стали україномовною?
автор Везучая_Алиса • 20 апреля 2022
Ответ дляAlika_1
Бо розмовляю я українською, а писати зручніше російською , звикла я. Переучуюсь. А що?
annaannaannaannaanna• 20 апреля 2022
Мужчина должен облегчать и улучшать жизнь женщины))
Кстати многие мужчины не согласны встречаться без брака тоже))
Ollka• 20 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
А зачем выбирать такого, которого нужно терпеть?
Alika_1• 20 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Просто интересно стало
ОленаЯ• 20 апреля 2022
Автор - жодних причин, шлюб - то каторга.
Норвежская_лесная• 20 апреля 2022
Есть смысл тем, кто хочет продлить свой род и официально узаконить отношения. Остальное - любовь, деньги, секс - от штампа в паспорте не зависят. Хотя для некоторых и дети вне брака - норма)
Nimfa77• 20 апреля 2022
Начинать отношения и выходить замуж - для меня, это две большие разницы)
Выходить замуж, лично для себя, не вижу необходимости... уже была там, ничЁ хорошего)
А заводить отношения - почему бы и нет. Если попался) хороший мужчина, подходящий тебе на данном этапе жизни, то это замечательно.
автор Везучая_Алиса • 20 апреля 2022
Ответ дляOllka
Якщо вам так пощастило з чоловіком, це не означає, що пощастить всім. Може ви красуня писана, чи інтелект у вас 250.
І вам дуже грає на руку те, що ви байдужа до зрад
Вера15• 20 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Та чесно кажучи не дуже хочу
Мені треба ота морока?
Вам років 20?