А скажіть, довідка на виплати впливає? Нам довідку дали тимчасову. Сказали через тиждень прийти за постійною. Прийшла через тиждень , не готові. Сказали ще через тиждень. Заяву на допомогу писала.
А в той же день з нами оформлювалися люди, ми зараз в одній квартирі живимо. То їх спитали чи потрібна довідка чи тільки виплата. Вона відповіла, що тільки виплата. Їм неяких тимчасових довідок не дали. Вони писали тільки заяву на допомогу.
То для чого ті довідки потрібні?
FireKitten• 21 апреля 2022
Я подавала 7 апраля, по моему. Сразу на руки выдали довидку, сказали ’це місцева. По ній можна гум.допомогу отримати, поїсти безкоштовно, притулок на якийсь час отримати, до школи дитину записати’, а через неделю выдали отдельные довидки на меня и ребенка, ’державні, по ним грошову допомогу можна отримати’
как то так
Ответ дляКлариссимо
А на каком основании им тогда будут выплачивать помощь?
Заяву вони написали. Але на руки не дали ніяких довідок. Сказали, що довідки щоб отрумувати гуманітарну допомогу в місті, благодійні обіди і тп.
Ответ дляNesmeyanaYa
Без довідки не буде допомоги.
Як? Якщо подавали. Ну не взяли на руки паперці. Допомога ж не в банку виплачується при пред‘явленні довідки
Ответ дляFireKitten
как то так
Що значить «по ним»? Якщо відпазу писали заяву, в якій вказували IBAN
NesmeyanaYa• 21 апреля 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Ну значить довідка є в системі, в Дія наприклад.
FireKitten• 21 апреля 2022
Ответ дляLusyaVerusya
У меня приняли заявление и айбан только после выдачи отех ’державних’ бумажек
Сказали - пока державну довидку не получите, заявление на помощь принимать не можем
как было, так и пишу
Сказали - пока державну довидку не получите, заявление на помощь принимать не можем как было, так и пишу
VivaForever• 21 апреля 2022
тимчасова - означает что документы приняли но в реестр не внесли
когда дадут постоянную,значит вы в реестре
и конечно выплата от этого зависит, чем быстрее внесут, тем быстрее вы попадете под очередной транш. кстати его обещали 22-24го апреля
Ответ дляFireKitten
как было, так и пишу
У нас сразу приняли оба заявления. И на справку, и на помощь
Ответ дляVivaForever
А дата будет та, когда подавали? Или когда внесут в реестр? Как бы 2 недели вносить в реестр долговато
VivaForever• 21 апреля 2022
Ответ дляLusyaVerusya
не знаю,но сомневаюсь что система позволит вносить задним числом, здесь главное что вы стали впо до 30.04 и вам положена выплата за март. а когда она будет, это их вряд ли парит
Ответ дляLusyaVerusya
У нас 2 довідки. Одну нам видали в ЦНАПі, а пізніше в пункті соціальної допомоги видали місцеву довідку з QR-кодом, для того, щоб по цій довідці отримували гум.допомогу в місті та інше. В дії приблизно через 10-12днів підтянулась довідка ВПО. Грошових виплат ще не отримали.