LusyaVerusya• 21 апреля 2022

Довідка ВПО та допомога.

А скажіть, довідка на виплати впливає? Нам довідку дали тимчасову. Сказали через тиждень прийти за постійною. Прийшла через тиждень , не готові. Сказали ще через тиждень. Заяву на допомогу писала.
А в той же день з нами оформлювалися люди, ми зараз в одній квартирі живимо. То їх спитали чи потрібна довідка чи тільки виплата. Вона відповіла, що тільки виплата. Їм неяких тимчасових довідок не дали. Вони писали тільки заяву на допомогу.
То для чого ті довідки потрібні?
Клариссимо• 21 апреля 2022
А на каком основании им тогда будут выплачивать помощь?

NesmeyanaYa• 21 апреля 2022
Без довідки не буде допомоги.
Irina2303• 21 апреля 2022
У нас подібна ситуація.
Подали документи 30 березня.
Ще довідок немає.😳
спорттовар• 21 апреля 2022
Оформляйте в дії
FireKitten• 21 апреля 2022
Я подавала 7 апраля, по моему. Сразу на руки выдали довидку, сказали ’це місцева. По ній можна гум.допомогу отримати, поїсти безкоштовно, притулок на якийсь час отримати, до школи дитину записати’, а через неделю выдали отдельные довидки на меня и ребенка, ’державні, по ним грошову допомогу можна отримати’
как то так
автор LusyaVerusya • 21 апреля 2022
Ответ дляКлариссимо
Заяву вони написали. Але на руки не дали ніяких довідок. Сказали, що довідки щоб отрумувати гуманітарну допомогу в місті, благодійні обіди і тп.
автор LusyaVerusya • 21 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Без довідки не буде допомоги.
Як? Якщо подавали. Ну не взяли на руки паперці. Допомога ж не в банку виплачується при пред‘явленні довідки
автор LusyaVerusya • 21 апреля 2022
Ответ дляFireKitten
как то так
Що значить «по ним»? Якщо відпазу писали заяву, в якій вказували IBAN
NesmeyanaYa• 21 апреля 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Ну значить довідка є в системі, в Дія наприклад.

FireKitten• 21 апреля 2022
Ответ дляLusyaVerusya
У меня приняли заявление и айбан только после выдачи отех ’державних’ бумажек Сказали - пока державну довидку не получите, заявление на помощь принимать не можем

как было, так и пишу
Юля Неюля• 21 апреля 2022
Ответ дляIrina2303
У нас подібна ситуація.
Подали документи 30 березня.
Ще довідок немає.😳
Если у вас есть прописка в зоне боевых действий, то справку должны были выдать в тот же день
VivaForever• 21 апреля 2022
тимчасова - означает что документы приняли но в реестр не внесли
когда дадут постоянную,значит вы в реестре
и конечно выплата от этого зависит, чем быстрее внесут, тем быстрее вы попадете под очередной транш. кстати его обещали 22-24го апреля
vasilek5050• 21 апреля 2022
При подачі заяви на отримання допомоги ксерили довідку ВПО.
автор LusyaVerusya • 21 апреля 2022
Ответ дляFireKitten

как было, так и пишу
У нас сразу приняли оба заявления. И на справку, и на помощь
автор LusyaVerusya • 21 апреля 2022
Ответ дляVivaForever
А дата будет та, когда подавали? Или когда внесут в реестр? Как бы 2 недели вносить в реестр долговато
VivaForever• 21 апреля 2022
Ответ дляLusyaVerusya
не знаю,но сомневаюсь что система позволит вносить задним числом, здесь главное что вы стали впо до 30.04 и вам положена выплата за март. а когда она будет, это их вряд ли парит
Irina2303• 21 апреля 2022
Ответ дляЮля Неюля
Прописки немає.
Але ми подали багато документів на підтвердження проживання там.

Доречі, теж сказали поки довідки немає, рахунок не приймають
Юля Неюля• 21 апреля 2022
Ответ дляIrina2303
Прописки немає.

В течение 15 дней должны сделать справку тогда
-LS-• 21 апреля 2022
Ответ дляLusyaVerusya
У нас 2 довідки. Одну нам видали в ЦНАПі, а пізніше в пункті соціальної допомоги видали місцеву довідку з QR-кодом, для того, щоб по цій довідці отримували гум.допомогу в місті та інше. В дії приблизно через 10-12днів підтянулась довідка ВПО. Грошових виплат ще не отримали.

-LS-• 21 апреля 2022
Ответ дляЮля Неюля
Ну не завжди в той же день. У них часто висне система. Ми подавали в четвер, а довідку видали в понеділок.