Вчора я писала про досвід торгаша на базарі. Сьогодні пішли мої хлопці самі. По перше, зробили висновки, що тьоті на ринку не зря в шубках і тілогрійках стоять, одягнулись тепло. По друге, учора з вечора ще почали писати в пабліках, шо по чьом, де стоїте, з котрої години. І сьогодні вуаля, бойкая торговля, почті, як з креветками. Продали прілічно, і рушники, і постільну білизну, ще й на завтра замовили.
Мораль басні, в будь-якій ситуації роби все, що можеш, маленькими кроками без шапкозакидатєльства, побороти страх, невпевненість і вперед, все вийде.
Тут радили книгу, автор колишній в´язень концтабору, я її ще не читала, але тезис зробила своїм девізом - вижив той, хто зосередився на повсякденних невеликих цілях, навіть, якщо це просто почистити зуби і застелити своє ліжко. Ці дії приводять до впорядкованості і дають сили рухатись далі.
Слава Україні! Слава Українцям!
Ответ дляmenina
Вітаю))
А шо там за історія з креветками?
Учора за 3 години продали одного рушника, а поруч продавали креветку, і там постійно покупці були, син сказав, що на базарі весело тільки креветкою торгувати))
Ответ дляKristal2013
Мораль сей басни такова: вы дома, ваши мужчины на торговле на базаре.
Ой, хлопці в мене орли, молодці)
Ответ длянова_Я
А ви самі виробник, ФОП, я правильно поняла?
Да, я починала шити постільну білизну на замовлення, по індрозмірам, саме зареєструвала фоп, щоб офіційно працювати, вклалась в товар, і тут бляха ці тварі полізли.
Kristal2013• 21 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ой, хлопці в мене орли, молодці)
Женщины они такие: пошла за хлебом, купила сапоги. У мужчин все просто.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
То ви молодець!. Я ще дивлюсь в Інстаграм, сімья сироварців , що виїхали з Бердянська, вони на ЗУ вже облаштувалися і виготовляють сири. То їм було дуууже важко, і найти такий цех, щоб умови для сироваріннябули, і житло, нічого, все зробили ! Такі молодці, не здалися, а продовжують свою розпочату справу. То я їм говорила і тут повторю , праця. робота - то найкраща і найдоступніша психотерапія.
Ответ для_Анна_83
Вы торгуете, чтобы собрать деньги на выезд из окупации?
Нє, торгую, щоб за щось жити. Про виїзд це далекоглядні плани. Дасть Бог, допоможуть. Одна організація може посприяти цьому.
Rikitikitavi_2022• 21 апреля 2022
Слава Україні! Слава Українцям! Слава вам, автор! Дякую за бодрячок)
Это хорошо, автор Вы молодец!
Я думаю если б я стала, обязательно фигня какая то случилась, либо кто то начал требовать платить за место.
У меня дочь делала игрушки оч красивые и прибыли небыло,только за материалы и место платили чтоб постоять, так и бросила делать.
Поэтому рада что все получается у Вас!!!
Так держать!!!
Ответ дляgaly36
Это хорошо, автор Вы молодец!
Так держать!!!
За місце платимо 30 грн в день, торгуєш - платиш, не торгуєш, не платиш. Це домовлятись в адміністрації треба.
Я так боялась, ото тоже, а вдруг то, а вдруг сьо, а чоловік каже, не сси, маруся, я й сам боюся. Пішли. А воно все вийшло, нєрви натріпала собі наперед.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Сделайте тоже страницу в инстаграме если нет, настройте ЦА по своему городу и можно работать дополнительно с самовывозом.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую, що написали продовження історії! Рада, що все вийшло!
Сама давно подумую вийти на наш мініярмарок, що проводять по районах містах, спробувати поторгувати. Але не знаю, як там у них все це працює, кому платити, де ставати. А я ще той торгаш-інтроверт))
Ответ дляms.Monika
Та я настроїла, але живу в Генічеську, городок 6 кв км, за півгодини можна пішки з краю до краю дійти, за годину все місто обійдеш, було аж 2 замовлення за цей час. Тому придумалась штука з базаром, він у нас працює з 8 до 14, але реально до 12, короче, вже не під замовлення, а шию стандарт по госту, але з можливістю замовлення індпошиву з терміном сьогодні на завтра.
Cocomamzel• 21 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Боже какая же вы классная!!!!!
Обожаю читать ваши темы)))
Успеха вам в торговле!!
Обожаю читать ваши темы)))
Успеха вам в торговле!!
Мама Павлика• 21 апреля 2022
як я за Вас щиро рада що все вдалося ))) Ви і ваша родина великі молодці. Передам мамі що в Вас трохи сьогодні є прибутку, бо вона вранці звонила питала: як там ваша дівчинка з форуму, гінничанка? Місто у вас зовсім крохапеточне, були неодноразово, в літній сезон прибутки є, а ось як в міжсезоння...