Если отправка в 15.00 ,а приезд на следующий день в 21????
Ответ дляKateFrosty
А ось їхати стоячи 13 годин з дитиною, без можливості сходити в туалет- це ще той треш. Так що сидячі в автобусі - дитячі забавки(
14 часов стоя в эвакуационном поезде,в котором дышать было нечем,людям плохо становилось. Стать поудобнее тоже места не было. Потом ночь на вокзале в беготне за автобусами в толпе людей,с тяжелыми сумками. Потом также стоя на одной ноге до границы,потом пару км пешком с сумками,потом на автобусе уже по Польше. Так что да, теперь поездка сидя кажется комфортом))
Ехали со Львова до Варшавы. Было 2-3 остановки на постах, где волонтеры. И на границе. Можно было быстро поесть, сходить в туалет (но очереди огромные), покурить. Большую часть дороги тупо «стояли». Вечером водила перед блокпостом тупо уснул. И не открыл ни одно окно, дверь. Мы чуть не задохнулись(
prozerpina123• 21 апреля 2022
Дитячий садок якийсь. Як ви жили весь цей час, якщо для вас проблема всидіти добу на місці?
Vlada-Maria• 21 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Сама злобна собачка, яку я бачила, то той-тер‘єр подружки, він був би більший, всіх нас розідрав би)
А у моєї сусідки-бабці був пекінес такий))) до чого паскудне було... не гавкав, а відразу кусав, до кого міг дотягнутись. А якщо не встигав і бабця шарпала за повідок, то крутився юлою, щоб себе за хвіст укусити
Vlada-Maria• 21 апреля 2022
Ответ дляJsolo
А ви успішна, бо можете добу в автобусі просидіти?
так ніхто не сидить непорушно добу, є зупинки
Ответ дляVlada-Maria
Ви зробили мій вечір, у мене уявне мислення
Vlada-Maria• 21 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
та реально))) ото недарма кажуть, що тварини стають схожими на своїх хазяїв: бабка ще та шельма була, вигулювала песика і сама з собою сварилась, якщо навколо не було до кого вчепитись. І таке ото песеня було: іде, зуби закусить, заюшене, по писку ніби хто кувалдою з розмаху тріснув і тільки пильнує, кого чапнути несподівано)
Ответ дляVlada-Maria
У нас тут в сусідній темі знову спалахнула ідея пікніку післявоєнного, ну ви далі зрозуміли)
Найбільш вихований собака, якого я бачила - це здоровенний ротвейлер дівчинка, яку після слова ’Свої’ можна було в‘язати у вузли))
Vlada-Maria• 21 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Тоді було дуууже складно на кордоні.
Я машиною їхала 7го, але через Ягодин. Там менше людей було набагато, ніж на львівських пунктах, але все одно черга була. Правда рухалась швидко. Десь години за півтори пройшли. Ще на під’їзді забрала машину жіночку з 2ма дітками, одне заледве ходити почало, другій дитинці десь рочків чотири, бо машин було мало і рухалась черга швидко. Розказувала, що вони якраз їхали тим евакуаційним поїздом з Києва, що попав під обстріл(((
PANTERA_KET• 21 апреля 2022
Ответ дляSomik
Двое суток ехали в Чехию из Молдовы, на задних сидениях и ноги деть некуда. Полный салон собак) доехали
Лучше собаки чем малые орущие дети
Апель-синка• 22 апреля 2022
Ответ дляWind99
Какую еду брали с собой ?
Ну, во первых санитарные остановки никто не отменял. Так что можно на 15 мин. выйти, размять ноги, сходить в туалет и купить чай/кофе горячий.
Во-вторых, с собой бутерброды с с/к колбасой и сыром, печеньки, круасаны, сухарики, чипсы, орешки, яблоки, бананы (что вы любите) взять, сыр-колбасу съесть в первый день, на второй догрызать всё остальное. Это если не хотите тратить деньги, всё взять с собой. Тогда еще воду, сок, йогурт питьевой.