Смотрю на ютубе ролик, канал ICTV и вместо "в" диктор говорит "на"... Это такой знак неуважения к стране? Страну я сейчас психологически не могу упоминать, а живущие в ней для меня сейчас "пришлые" или "пришельцы", но я не могу понять, почему "на"... Это больше похоже на неуважение к аудитории, мне кажется. По крайней мере мне очень режет слух. Лучше бы страну как-то иначе именовали.
irinka_kyiv• 21 апреля 2022
Ответ дляZanka_
Та ні невірно, на Київщині чи Львівщині так, але в Західній або Центральній або Східній Україні
Я чомусь подумала, що під ЗУ мали на увазі захід України, а не Західна Україна. Сама не розумію чому, мабуть оце ’на’ мене і збило ))) або мені варто читати не лівою ногою, а те, що написано
Ответ дляirinka_kyiv
Хочу Вам сказати, останнім часом захотілося повчити мову заново, багато що з правил стерлося з пам´яті, інколи доводиться замінювати якісь звороти, щоб уникнути помилки. А ще є новий правопис )))
Ооо, правопис! Я застала введення літери Ґ
в 1994 році і інших незначних нововведень.
Ці, що наразі були, то, в основному, стосуються фемінізмів і написання термінів через тире.
Це все переживемо!
У мене за вікном сирена, нехай у вас не буде!!!
в 1994 році і інших незначних нововведень. Ці, що наразі були, то, в основному, стосуються фемінізмів і написання термінів через тире.
Це все переживемо!
Ответ для4мама
ЗУ - це не держава, а географічний напрямок.
Направление пишется с маленькой буквы ’запад Украины’. А некоторые современные филологи считают, что нужно писать с большой буквы, потому что это название региона.
Но я сейчас говорю про написание словосочетания прилагательного и имени собственного.
irinka_kyiv• 21 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Це все переживемо!
Мене вразив проЄкт, бо я часто використовувала своло проект. А ще всілякі етери замість ефірів. Там ще багато цікавого ;)
золотая осень• 21 апреля 2022
Ответ дляShoeSALE
Ось вам маленька ₚ щоб писати ₚосія ще з меншої літери
А де таку взяти?
dahashutka19• 21 апреля 2022
Ну вообще-то так и правильно, на росии, на росию. Официально с маленькой буквы.
irinka_kyiv• 21 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Це все переживемо!
У Києві теж зараз повітряна тривога ((( хоч я і вивезла дитину, сповіщення приходять. Як же хочеться щоб це все закінчилось нашою перемогою! Тримайтеся!
Ответ дляalena2013
Але мені все ж таки здається, що офіційного такого територіального розподілу нема. Хоча я з новою реформою ще не роздуплилась.
Ответ дляZelenkа
Це все переживемо!
Вся Украина красная(((
Муркамурковна• 21 апреля 2022
Ответ дляalena2013
Ссылку дайте, пожалуйста.
В мене такий самий гугл як і у вас
Ответ дляinna5577
Не знаю, какой ответ вв получили, но наши говорят это в отместку на их ’на украине’, а на русском тв звучит это так, потому что россия отрицает независимость украины, ибо в русск языке есть правило: с независмимы государствами употр предлог ’в’, поэтому в украине, поняли?
Да, спасибо! Выше уже объяснили.