Усім привіт, довелося переїхати і народжувати у незнайомому місці. Може є якісь чати мам чи вагітних дівчат саме із Вінниці, щоб можна було моніторити консультантів з ГВ чи спитати інфу по лікарях? Дякую!
Ответ дляseni4ka
Как таковых чатов у нас вроде нет. Наибольшая активность в Фейсбуке. Группе. ’Вінницька матуся’. Скинуть ссылку в личку?
Ой, скиньте пожалуйста, буду очень благодарна!
Ответ дляseni4ka
А то я с полным чувством тревоги на душе
semenkovahka• 21 апреля 2022
Ответ дляnjfatoshek
Не тревожтесь! Заради малюка зберігайте спокій)) Все буде добре!
Ответ дляsemenkovahka
Дякую вам за добрі слова
semenkovahka• 25 апреля 2022
Ответ дляnjfatoshek
Дякую вам за добрі слова
Якщо треба, пишіть в приват. Я вінничанка))