Дуже коротко і дуже сухо що стоїть за маленькими перемогами наших воїнів кожного дня. Бо коли ми читаємо, що ворог майже не просунувся, то це вже так звично для нас. А багатьом вже здається, що війна нами виграна і майже скінчилася.
Просто треба пам´ятати, що кожну годину йдуть кровопролитні бої. Що наша впевненість у завтра, базується на надлюдському героїзмі наших бійців. А збиті літаки та вертушки то не тому, що ми джедаї в цій справі (хоча вже близько), а тому що їх гадів повне небо інколи.
Це те що було вчора в зоні відповідальності "ОУВ Слобода"
П’ять бойових зіткнення. Це якщо перекласти, п´ять атак при підтримці артилерії, танків та авіації. 41 обстріл. Це не ті обстріли які ми звикли читати за останні роки. Це масовані обстріли кількома батареями різних калібрів.
З 08.40 противник застосував задимлення підрозділів ххххх, зав´язав бій та намагався обійти позиції хххххх з флангів. Частина піхоти противника здійснила вихід на позиції ххххх в районі ххх, вівся стрілецький бій. О 11.30 атаку противника відбито.
На лівому фланзі ххххх розпочався стрілецький бій з противником. Бій продовжується.
В смузі дій 93 омбр зафіксовано три бойових зіткнення, а саме:
з 15.00 піхота противника ххх посилена ххх повторно здійснила вихід на позиції ххх в районі ххх, продовжується бій. Противник успіху не має.
З 15.25 по 18.10 тривало бойове зіткнення противника силами ххх (10 БМП, 6 танків) в районі ххх з підрозділами ххх. Противник успіху не мав.
З 18.25 противник відновив наступальні дії силами до ххх в районі ххх на підрозділи ххх. Успіху не має.
В смузі оборони 92 омбр противник наносив вогневе ураження по підрозділам ххх, ххх ххх та ххх, та здійснював вогневий вплив на об’єкти ХАРКІВ.
В смузі оборони 93 омбр противник наносив вогневе ураження по позиціям підрозділів ххх (ххх), ххх, ххх
В смузі оборони 95 одшбр противник наносив вогневе ураження по підрозділам ххх, ххх та ххх одшб ххх).
Нанесено вогневе ураження в районі ххх по підрозділу ххх.
Втрати противника:
танки – 4 од. (3-в смузі 93 омбр, 1-в смузі 95 одшбр), з них: 3 од. без 95 одшбр
БМП – 1 од. знищено, 2 од. пошкоджено. (3-в смузі 93 омбр),
Позицій не здали
Так просто. Так коротко - позицій не здали. Я не можу не те що описати, я не можу уявити якою ціною. Якою стійкістю. Це один не повний день. Так виглядає "битва за Донбас". Битва з переважаючими силами ворога.
Втрати противника:
Позицій не здали
Майстерня домашнього текстилю• 22 апреля 2022
Ми всі це розуміємо, але що нам робити, охати і ахати, жаліти воїнів? Вони цього не потребують.
Наша справа залишатись в безпеці і підтримувати тил.
Я думаю, большинство понимает, что стоит за словами ’ворог успіху не мав’ или ’відступив на раніше зайняті позиції’ в сводках, которые мы читаем в мессенджерах.
Но да, некоторым, особо возмущающимся ’почему так слабо, почему так мало и почему мы ещё не выбили врага со своих территорий’ полезно это прочитать.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ні, розуміти що вони Герої.
Що вони не просто ’стоять на місці’ а важко працюють, майже постійно відбиваючи атаки цієї орди
Ответ дляЮлия-7443
Ні, розуміти що вони Герої.
Серед моїх близьких знайомих дуже багато воїнів, вони неймовірно мужні люди, це зовсім інша порода. Простій людині це складно усвідомити.
Вони знають, що роблять. Я захоплююсь цими чоловіками і жінками. Це реально цвіт нації.
Ответ дляAlina1504
А про луганскую область что пишут?
Дивіться в новинах. Це просто опис середньостатистичного дня хлопців з передової
Ответ дляЮлия-7443
Ні, розуміти що вони Герої.
І саме тому я не можу читати скиглення деяких місцевих осіб. Бо знаю, які там велетні духу і волі воюють і як їм тяжко. Вони не здаються на полі бою, а тут вже тьоті лапки доверху складають і підбурюють до «худого мира» решту, воюючи в інтернетиках.
Ну і, камон, ми ж не русня, вірити тільки телевізору.
Виктория1677• 22 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
Совершенно верно 🫡
Я знаю, какой ценой отбивают почти каждый день наши ребята рашистов около Александровки ( под Николаевом). Это Герои. У нас в новостях сухо - враг потерпел поражения и отступил. Но это понятно и правильно ( потому что новости читают не только наши патриоты, но и наши враги)
олена олена• 22 апреля 2022
Справа наших чоловіків йти воювати, а не сидіти біля жінок і ховатися. Вибору немає зараз. Інакше їх мобілізують, тільки вже рашисти. Подивіться на Херсон.
Ответ дляAHetfield
Русня на те і розраховує, бо воює не лише з військовими, а й тероризує цивільних. І піднімається вой болотах, нашим Героям це ні читати, ні слухати не хочеться. Мені самій тошно заходити в місцеві генічеські групи, ой, нє злітє рускіх, ви хотітє второй Маріуполь ілі вторую Бучу, пусть уже будєт расія, токо б нє стрєлялі, і це постійно. Ще й чічєріна сука припхалась.
Ответ дляолена олена
А що в Херсоні?
Ответ дляiirbis
А для чого вказувати номери бригад?
Це не мій пост, писав його військовий в групі з 20к+ підписників. Тому думаю що це не велика таємниця
Хочу_домик_в_деревне• 22 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
І не слухати Арестовича !