Здравствуйте!
Подскажите в течение какого времени после получения справки начислят помощ ВПО?
vasilek5050• 22 апреля 2022
Ответ дляЮля 30
Не обов´язково.
Статус впо від 30 березня, на допомогу від 4 квітня, ще не має
Я подала заяву на допомогу 7 квітня і 19 квітня отримала гроші
Ответ дляolenok
Оформили 31.03 в ЦНАПе
Закарпатская обл.
Выплат нет, в Дие пишет такое
Может дело в карте, она у меня универсальная?
Закарпатская обл.
Выплат нет, в Дие пишет такое
А Ви заяву подавали на допомогу?
Я оформила в дії статус ВПО. Через 2 дні моя довідка почала відображатись в Дії, але дитяча ні. Сьогодні пішла в Центр захисту уточнити, чому довідки сина не видно у мене, то працівник все скоректував і сказав, що треба ще з даними довідками подавати заяви на виплати.
А я вже розслабилась, що все подала .
В дії не знайшло графу, як можна оформити самі виплати.
А я вже розслабилась, що все подала .
Марина310385• 22 апреля 2022
Ответ дляHelenny
А Ви заяву подавали на допомогу?
А я вже розслабилась, що все подала .
А в дії заяви на виплату можно подати? Теж, на дитину не має довідки, оформлювала через дію. У нас такий треш в центрі захисту, люди в 4 ранку черги займають. Говорили же, що через дію можно все зробити.
Ответ дляHelenny
А Ви заяву подавали на допомогу?
А я вже розслабилась, що все подала .
Якусь дурню вам сказали,заявка вже підтягує реквізити для виплати.
Ответ дляМарина310385
На дитину свідоцтво автоматом підтягнуло, але в дії довідка ВПО сина не відображається.
Була сьогодні в центрі соц захисту, то там перевірили. Система неправильно вказала родинні зв’язки мене і сина і ще щось не так було. Працівник сам щось підкоректував.
Сподіваюсь, що скоро і довідка сина підтягнеться.