Будь ласка, не треба суперечок!
Що з вами останні два-три дні? Почали сваритися....(((
Будь ласка, ті, хто вірить в бога, молімося! Атеїсти, будь ласка, не реагуйте... Але у багатьох на шиї є хрестик, а в душі - нолик...
Ви бачили, що Осадча виклала у фб таку розмову дебіла? Ті падлюки все ж таки щось готують?(( Тому молимось, ті, хто вірить, а атеїсти нас не ображають, ок?
Тема не для обговорення. Просто прохання, заклик. Тому закриваю.
Ответ дляAlisaLib
Ахахха) Призываете не ссориться, но назвали дебилами) Ох советчица, за это я тебя и люблю 💙
Ви про щось своє написали, що вам болить. Не встигла вчасно закрити. Нічого...