Реально эффективен или развод обычный? Много рекламы его сейчас.
Ответ дляЛеска
Дивлячись як будете використовувати. Якщо банку з огірками відкривати та пилюку з нього витирати то не допоможе.
А якщо є бажання то і турніки та вуличні спортмайдаечтки допоможуть.
На вуличних у нас не має тренажера для внутрішньої поверхні бедер. А тут дивлюся ніби мають працювати.
vita__lina• 24 апреля 2022
Ответ дляJomilo
Да TRX это вау. Особенно на улице прицепить и на свежем воздухе скачи себе
Вы дома занимаетесь?