Дейнеріс• Изменено 23 апреля 2022

Чи може бути «мазня» при прийомі КОК через стрес?

Були на вулиці як почались дуже близько обстріли, дуже перелякалася, істерика була. З того дня почалась «мазня». Вже 3 день. Кок пью за розкладом.

Це варіант норми? Чи на кок такого не повинно бути? Пью їх вже десь 2 роки. Бувало що «мазало» якщо пропускала таблетки. Але тут такого не було.

Дякую!
Арабелла.• 23 апреля 2022
Может быть просто мазня и без стресса
автор Дейнеріс • 23 апреля 2022
Ответ дляАрабелла.
Может быть просто мазня и без стресса
Я там дописала «Бувало що «мазало» якщо пропускала таблетки. Але тут такого не було.»

Просто якщо на фоні стресу, то виходить гормональній системі взагалі кірдик? Я почала їх пити через проблемі з гормонами як раз, алопеція почалась((
Yammystar• 23 апреля 2022
Буває. В мене в місяць з початку війни мазало з половини пачки до самого кінця
na1a1y• 23 апреля 2022
У мене теж так пью Жанін один рік і вже два рази за останні місяці мазало і живіт тянув як на місячні.
Алина-1240• 23 апреля 2022
Может и без стресса на гормтаблетках
myVogue• 23 апреля 2022
може звичайно і без стрессу, якщо ви приймаєте іх довгий період тим паче
Ketia• 23 апреля 2022
Было, когда только назначили и начала принимать в первый месяц. Доктор другую дозировку сказал пить (увеличил) и все, мазня пропала
lenakarp• 23 апреля 2022
У меня и без таблеток такое сейчас, думаю стресс
автор Дейнеріс • 24 апреля 2022
Дякую за відповіді!