@ альонка@• 25 апреля 2022
Ответ дляGvenna
Нема наче вже російських. Всі ПЦУ.
І УПЦ МП, і УПЦ КП.
Може помиляюсь.
І УПЦ МП, і УПЦ КП.
Може помиляюсь.
МП це Московський Патріархат,то як нема?
@ альонка@• 25 апреля 2022
Ответ дляGvenna
Я десь читала що наші церковники всі московські церкви ’націоналізували’)
Може то у мріях)
Це не так...на жаль
_Galochka_• 25 апреля 2022
Вони себе звуть УПЦ, без уточнення патріархату. Хоча, якщо я не помиляюсь, після отримання Томосу влада їх перейменувала в РПЦ, але все одно звуть себе УПЦ
Echinaceia• 25 апреля 2022
Ответ дляGvenna
Нема наче вже російських. Всі ПЦУ.
І УПЦ МП, і УПЦ КП.
Може помиляюсь.
І УПЦ МП, і УПЦ КП.
Може помиляюсь.
ПЦУ - українська.
УПЦ МП - російська.
Є російські і чимало
УПЦ МП - російська.
Є російські і чимало
Коли шукала церкви по місту, куди йти святити зранку, то були просто ПЦУ чи УПЦ, без приставок ’МП’ і ’КП’...подруга казала, що наша церква, куди ми ходили всі 17років, що живимо в місті, російська, шукала довго всю інфу по всіх церквах і конкретно по цій, знову ж, жодного згадування про ’МП’, українська православна церква і все...можливо, що дійсно націоналізували
Ответ дляShadowz
Может они просто удалили упоминание мп, чтоб люди не шарахались от них. А сами как были так и остались под москалями
Я вже знайшла
ПЦУ це наша українська, де остання буква ’У’
УПЦ це расея , туди ні ногою
А МП не пишуть щоб люди не шарахались
В нас розказували щоб люди йшли, типу нічого не зрозуміли то написали на вході УПЦ а нижче меншими буквами ПЦУ, ввели людей в оману козли!!!!
УПЦ це расея , туди ні ногою
А МП не пишуть щоб люди не шарахались
semenkovahka• 25 апреля 2022
Ответ для_Galochka_
Ніяка влада не перейменовувала! УПЦ - українська православна церква потвсім документам, отриманим ще у 1991 році.
Ответ дляGvenna
Може то у мріях)
А путину и гундяева сообщили, они говорят да и Онуфрий не отрицает что к МП принадлежат и молятся за кирила. А Киево-Печерская Лавра т ак еще и поддерживает россию. А вы говорите что нет их, есть и наших сдают оркам, и оружие для них прячут.
Ответ дляnatusj21
Я говорю что они на каждом шагу, см выше.