kanareyka_tweety• 25 апреля 2022
Чому так швидко окупували Херсонщину. Відповідь військового волонтера
Война - такая штука, где-то можно устоять, где-то нет. И про то, как надо было воевать под Херсоном, рассказывают люди, которые не были в штате 59 бригады и 137 батальона, которых просто разметали за часы. Ракетами, РСЗО, авиацией, стволкой. Потом танковыми кулаками. Вы бы, конечно, если бы держали перешеек, то вы бы удержали, а там по вашему мнению какие то дауны были, и они просто хотели погибнуть, потому херово воевали. Такое ваше мнение? Или какой-то предатель просто перед несколькими БТГрами ЗСУ подошел, открыл такой замок на перешейке и мины с собой забрал, а они, ответственные за этот сектор, просто смотрели потому что... да просто так, ведь никаких предпосылок к нападению не было, да? Вы бы хоть узнали сколько там людей погибло, аналитики диванные. То, что вам не рассказывают арестовичи про то, что происходило на фронте не в нашу пользу, не дает вам права судить тех, кто сделал что мог. 59 была разбита вхлам, ее сейчас только плюс-минус присобрали, прставили комбригом Барсука и это она сейчас наваливает под Николаевом и Херсоном российским десантам. Возродившись, по сути, заново. С Крыма зашли тогда десятки тысяч при поддержке авиации и ракетных войск.
НамСвоюРобити• 25 апреля 2022
Ответ дляok1904
Ви думали, якби поступили перед війною на їхньому мвсці, от цікаві Ваші кроки, запропонуйте.
Не ЩО робити (бо то вже точно віросологія 2.0), а виходячи з ЧОГО.
Не бл@доруським генералам вірити, а західним розвідкам.
IanxMickey• 25 апреля 2022
Ответ дляМуркамурковна
Але це явно не тітки з кідстафу)))) а дружать.. Бо ті.. Зливають кучу інфо
Советчицы думают, что если посмотрели военных экспертов, то сами ими стали. Дайте тётям поиграть в войну на диване.
Mira29-c3c3• 25 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ні
Про картину в цілому.
Знали про війну і нічого не робили.все було відкрито,заходь і бери.
І при цьому брехали людям,про шашлики.
Але деякі це все виправдовують,оце страшно
Про картину в цілому.
І при цьому брехали людям,про шашлики.
Це дуже страшно.Я сьогодні в одній з тем написала фразу про шашлики так мене і консервою обізвали, і 15 рублів мені приплели.
Ответ дляInvictusgirl
Як мінімум посилити кордони армією,всі кордони.
Замінувати всі підходи
Так роблять при загрозі війни.
Всі військові експерти в цьому одностайні
Замінувати всі підходи
Так роблять при загрозі війни.
Підсилили.В мене брат був на підсиленні ще з середини січня, на оружейці чергував. Кордон - його професія. Як почалося вторгнення довго від нього не було чути нічого, потім відповідав «+», за 60 днів особисто бачила його аж дві години.
НамСвоюРобити• 25 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Як же сюрпризом,як в Білорусі також стояли війська рашні
Типу навчання сумісні з білорашею.
І західна розвідка про це кричала
Типу навчання сумісні з білорашею.
І західна розвідка про це кричала
Почитайте інтерв´ю Данілова)
Прямим текстом це сказав.
Ответ дляIrpland
Ніхто з 38 не вижив, в них тільки автомати були. Чому не зміцнили Херсонщину, не нам судити. В перші дні треба було столицю захистити. Це було надважливо.
А в Херсоні якісь інші люди живуть???? Не тієї якості? Не такі важливі, чи як?
Судити якраз саме жителям Херсонщини. Вони навіть мости розмінували, якими зараз техніка нон-стоп їде з Криму. Яке цьому буде виправдання?
П.С. В мене претензії не до ЗСУ, вони - наші сонечка,герої та найкращі. А саме до влади
Ответ дляМуркамурковна
Вірно, то треба і генералам мати справу з майорами, діло йшло . В військах зараз субординація більш близька між рангами, а от в сбуууу, там капец, чим вище ранг, тим далі від народу.
Ответ дляMira29-c3c3
Да, я тоже это читала, такую чушь там тетки плели. И референдум у нас, оказывается, был по поводу НАТО, и все правильно Зеленский сказал насчёт шашлыков
НамСвоюРобити• 25 апреля 2022
Ответ дляok1904
З якого боку кордону був на підсиленні?
Бо частину дійсно підсилили і збройниками, і зброєю.
Invictusgirl• 25 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Почитайте інтерв´ю Данілова)
Прямим текстом це сказав.
Та мені з ними все ясно
Сподіваюсь, Залужний далі все буде на свій розсуд робити
Invictusgirl• 25 апреля 2022
Ответ дляok1904
З Київського
Може деякі напрямки лише
Чому тоді вони з першого дня окупували міста і села під Києвом ?
Mira29-c3c3• 25 апреля 2022
Ответ дляBabylady
Правда тему швидко закрили .
Ответ дляInvictusgirl
А тепер вже ліплять всяких волонтерів,щоб людям рота закрити і вони не питали,хто винен і хто відповість.
Наче всі дурні і не розуміють цього.
Війна закінчиться і все це буде підняте,хто за що відповідав і хто допустив.
Наче всі дурні і не розуміють цього.
Нічого не буде піднято, Ви наче забули, в якій корумпованій країні ми живемо.
Після війни скажуть, що розборки, хто винуватий - не на часі і треба не сваритися, а відбудовувати країну.
НамСвоюРобити• 25 апреля 2022
Ответ дляok1904
Ну, це лиш версія
На жаль це не версія.
Вище посилання на інтерв´ю Данілова дала.
Ответ дляMtatjana
Ну тоді не кажіть про колабораціоністів із Херсона)) і в Херсоні багатьом не «какая разніца».
Мабуть, колабораціоністів та «какая разніца» не більше, ніж в будь-якому іншому місті
Я не кажу про всіх, я кажу про загальні настрої. В Херсоні близькі мені люди. І я там теж поруч.
Відсоток більший, на жаль.
Mira29-c3c3• 25 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Наче всі дурні і не розуміють цього.
От скажіть чесно ,ви вірите що будуть відповідати ?
Ответ дляAspire_01
Я ще десь неодноразово чула інфо (але треба перевірити якось), що велика частина 1,5% військового збору пішла на дороги.
Вибачте, але мені не потрібна хороша дорога, якщо я нею не можу доїхати до рідного Херсону, Маріуполя чи Мелітополя.
Звёздонька• 25 апреля 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь - це вже наслідок оперативного прориву багатотисячного угруповання з перешийка.
Ок. Почему разминировали перешеек? Почему разминировали все мосты и 5ть уровней которые были заминированы?
Я думала вы про это.
Invictusgirl• 25 апреля 2022
Ответ дляMtatjana
А ви бачили дороги на західній Україні ?
Там самі ями
І подивіться де їх робили
Там самі ями
І подивіться де їх робили
Invictusgirl• 25 апреля 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Вірю
Вірю що ЗСУ більше не допустять зрадників.
За для чого стільки людей вмерло ?
Щоб і далі знущалися над країною різні падлюки ?
За для чого стільки людей вмерло ?
Mira29-c3c3• 25 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Вірю
За для чого стільки людей вмерло ?
Ви молодець.Мені теж дуже хочеться вірити,але черв‘ячок всередині точить.