kanareyka_tweety• 25 апреля 2022
Чому так швидко окупували Херсонщину. Відповідь військового волонтера
Война - такая штука, где-то можно устоять, где-то нет. И про то, как надо было воевать под Херсоном, рассказывают люди, которые не были в штате 59 бригады и 137 батальона, которых просто разметали за часы. Ракетами, РСЗО, авиацией, стволкой. Потом танковыми кулаками. Вы бы, конечно, если бы держали перешеек, то вы бы удержали, а там по вашему мнению какие то дауны были, и они просто хотели погибнуть, потому херово воевали. Такое ваше мнение? Или какой-то предатель просто перед несколькими БТГрами ЗСУ подошел, открыл такой замок на перешейке и мины с собой забрал, а они, ответственные за этот сектор, просто смотрели потому что... да просто так, ведь никаких предпосылок к нападению не было, да? Вы бы хоть узнали сколько там людей погибло, аналитики диванные. То, что вам не рассказывают арестовичи про то, что происходило на фронте не в нашу пользу, не дает вам права судить тех, кто сделал что мог. 59 была разбита вхлам, ее сейчас только плюс-минус присобрали, прставили комбригом Барсука и это она сейчас наваливает под Николаевом и Херсоном российским десантам. Возродившись, по сути, заново. С Крыма зашли тогда десятки тысяч при поддержке авиации и ракетных войск.
Розовая кукла• 25 апреля 2022
Ответ дляStrelka_007
Прийміть мої щирі співчуття. Дякую Вам особисто за Вашого брата, хай буде йому пухом земля. На таких людях тримається цей світ. (
😭😭😭це дуже болячки, а я ж іще й до карамалікова приходила, просила допомогти...мля як воно бісить тепер ..прямо в очі сказав ’этим никто заниматься не будет, мы заняты городом и мародерами ’
Ответ дляInvictusgirl
Може деякі напрямки лише
Чому тоді вони з першого дня окупували міста і села під Києвом ?
Де готувалися, там нормально відбидися в першу ніч пи наймі в нашому місті, отг, бо наші чітко знали, що будуть намагатися захопити , не вийшло, по таке не писали в ЗМІ, нальот був не лише на Гостомель, Бучу,мало бути повноцінне кільце. У русні багато чого не вийшло з самого початку
Розовая кукла• 25 апреля 2022
Ответ дляStrelka_007
Теж так думаю, курвяче лігво. Ще й зарплати отримували з бюджета Україні.
Місцева влада отримає зарплату з місцевого бюджету...це там де лагута, там держ служба
Ответ дляЭлли Иванова
То прям было ’не время задавать такие вопросы’, а теперь, видимо, уже время, раз начали появляться первые оправдательные вбросы? То ли еще будет....Думаю, через пару месяцев постами таких ’волонтерив’ бедут завален весь фейсбук с целью хоть как-то оправдать сдачу Херсона. И мы, как всегда, скушаем и не подавимся.
і не тільки Херсону. а і Буча і Ірпінь також. Тим більше,що розвідка союзників - подавала все нашому головнокомандуючому... що потім так і підтвердилось.
Ответ дляStrelka_007
Отож. Ті хлопці справжні герої, пішли ´з рогаткою проти танків´. Питання до влади регіону чому в них були лише ´рогатки´ і чому танки так швидко просувалися вглиб. По факту так, саботаж влади по організації ТО на місцях.
І ще купа питань до вищих кіл влади чому ослабили або місцями повністю зняли всю оборону в ХО перед війною.
Так проблема в саботажах, в Н.Каховці ТрО не організоване навіть було... В нас знаю по селах проходили навчання селяни.
mmi583@mail.ru• 25 апреля 2022
Ответ дляMira29-c3c3
І мій чоловік у ЗСУ.Хай береже їх Бог.А зрадників дуже багато і з ними не так легко боротися як би нам хотілося.
Молимося за ваших чоловіків.🙏🏻
Strelka_007• 25 апреля 2022
Ответ дляРозовая кукла
Так чи інакше це український бюджет і всі вони ´слугі народа´, або менеджери, яких Україна винаймає за державний кошт. А брати гроші з українського бюджета і працювати на ворога це взагалі за межею.
Добрая_свекровь• 25 апреля 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Може й не було заміновано. Я вже ХЗ. Але цей автор доводить, що мінування взагалі там нічого не вирішувало.
Потому что все задают логичный вопрос - как так могло случиться, что, проскочила эта вся вражеская техника область за считанные часы? Вот и пытаются свинтить в сторону, что типа даже если взорвали бы, то это ничего не решило бы.
mmi583@mail.ru• 25 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Та як завгодно але не ’орки’ чи ще щось подібне, що дистанціює цю наволоч від параші і її насєлєнія.
Плюсуюсь. Щей образили свиней і собак, називаючи росіян свинособаками. Свині і собаки святі створіння.
Ответ дляInvictusgirl
І подивіться яка тиша,Штати погодили ленд-ліз,ще 7 квітня,тягнуть і не підписують,коли кожна хвалила на рахунку.
Чекають поки путлер стягнене все що можна.
Плмітила вже давно: спочатку роблять, потім обявляють, чомусь в цій війні саме так, як було в Другу Світову з передачею інфи народу я не знаю, чи тоді взагалі так широко освітлювали кроки влади.
Цікаво що робили від вчора амер.міністр військовий і ще хтось відповідальний в Києві? Ще вчора вечером якимсь чином тут з´явилися... Чого б це
Соната любви• 25 апреля 2022
Ответ дляРозовая кукла
А моего убили... и он не выжил.так мало того, я не могла его забрать оттуда, что б похоронить.
Примите соболезнования, сочувствую вам и всем, кто потерял своих родных и близких в войне с русскими фашистами.
Кто мужественно боролся, защищая всех нас, дал возможность всем нам сейчас жить.
Слава Всем Погибшим Героям, Защитникам Украины!
Mira29-c3c3• 25 апреля 2022
Ответ дляok1904
Глава Пентагону Остін після візиту до Києва заявив ,що Україна може виграти війну проти росіі з правильним обладнанням та підтримкою.
Ответ дляНамСвоюРобити
Данілов на пряме запитання відповів, що після війни будуть розбиратись.
Прекрасно їм відомо все це.
З Вагнерівцями вже розібрались.... А там підозрюваних кілька осіб було, в тому числі якась секретарка, котра була присутня на секретних зустрічах, а в штаті не була....
Ответ дляMira29-c3c3
Ну, а що б це значило?
Після приїзду он пожежі в Курську, хтось знов покурив? і 15 тис тон пального знищено? вчора які страшні обстріли по Україні, такі розлючені рашисти перед візитом, знають більше ніж диванні експерти інфа : з ока на око, щоб без зрадників, можливо списки формували і т.д... Так само з крейсером, лиш циганський табір з ЄС проїхав Бучею і Бородянкою, тут тобі пішов на дно...
Безимени890123• 25 апреля 2022
Волонтер цей явно провладний, якось недолуго влада починає свої провали виправдовувати. І зараз я не про військових. Якщо було така вогняна атака, якщо аж стільки били, як пише волонтер, то чому нема ні відео, ні фото руйнувань? Якщо Чернігів, Київщину, Харківщину накривали, то ми бачимо наслідки. А по Херсонщині нема і близько такого. Так, нажаль маємо втрати серед ЗСУ, але треба додати і чимало загиблих місцевих, які намагалися створити загони ТРО, але їх тупо кинули. Не було не організації, не відповідних дій зі сторони влади. Всі опзжисти, які і були більшістю у владі втікли або лягли під рашку. І є питання до центральної влади, яка призначала на керівні посади, і тому числі, і силових структур, людей ненадійних, так званих ’своїх’. Херсонська область для керівних силовиків була ласим шматком, там така контрабанда йшла до Криму і назад, тому і ставили своїх, які б ділилися і не заважали. Претензій до Збройників нема, а от до влади - є
Безимени890123• 25 апреля 2022
Ответ дляSanam
Секретарка ніпрощо. Вже ж неодноразово натякали, а деякі закордонні фахівці через змі прямим текстом казали, що єрмак зрадник.
Mira29-c3c3• 25 апреля 2022
Ответ дляok1904
Ну, а що б це значило?
Москалям капець😠.Без всяких сумнівів.
Добрая_свекровь• 25 апреля 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Це дуже страшно.Я сьогодні в одній з тем написала фразу про шашлики так мене і консервою обізвали, і 15 рублів мені приплели.
Тоже помню, какая-то вроде зелёнка приколупалась. Сидит себе, наверное, где-то в ЕС и зраду ищет на форуме, бдительная
Безимени890123• 25 апреля 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Пояснення щодо свинособак. Вибачте,якщо вже було
Ответ дляok1904
Какая ТрО??? Если наш Коваленко во время Майдана титушней лично занимался. И, главное, получил от Зеленского в первые дни войны медальку на грудь.
НамСвоюРобити• 25 апреля 2022
Ответ дляok1904
Ну, а що б це значило?
Ще й у ’ПМР’ вибухи...
Mira29-c3c3• 25 апреля 2022
Ответ дляДобрая_свекровь
Так-так .
Pauderpuff• 25 апреля 2022
Ответ длязавитушка
Ну ви ж для себе щось зрозуміли, поясніть своїми словами, як ви зрозуміли
Що до наступу з Білорусі були готові, як і до наступу з 4 інших напрямків. Що озброєння і військовоі були розташовані так, щоб мали змогу утримати наступ по всім 4 напрямкам і підсилити ділянку білорусі можливості не було. Що ота эшелонированная оборона, була нав´язана русні і якби нашим не вдалося її нав´язати то ситуація була б набагато гірша (якби вони наступали лінійно) бо вони мали перевагу у техніці (нам ще тоді не поставляли зброю у такій кількості) і ракетне прикриття з білорусі. Що якби наші війська у день наступу були розташовані якось по іншому в якихось напрямках наступу, то Буча могла б статися де завгодно.
І те що ту вище писали що до наступу з білорусі не були готові, це неправда - були. Мені ця людина особисто казала що війна буде, що Київ під загрозою бо наступ з білорусі буде і я це тут писала, та всім було весело. Тому я в ніякі суперечки тут не вступаю, хай читають телеграм
Carrie Bradshaw-Preston• 25 апреля 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ви читали пост? Як це без бою, якщо з повітря розбита ціла бригада і батальйон???
Так ви ж дали лише шмат у пості... Може, вже треба було посилання на весь текст...
Ответ дляНамСвоюРобити
Прекрасно їм відомо все це.
Погана відповідь, як не крути. Ці люди можуть наробити ще достатньо шкоди, або просто бути поза межами досяжності нашого правосуддя. Або в результаті розслідування просто бояться вийти на самих себе.