Подавалися у сільраді 26 березня, 6 квітня отримали довідки.
У минулий понеділок добилися того,що у нас прийняли заяви на допомогу. Прочитала, що з травня але відміняють їх ( ми з Київської області).
Нам ще нічого не прийшло і невідомо коли прийде чт прийде.
Lanaamsterdama• 26 апреля 2022
Мы с 7 марта в сильраде подались как переселенцы, а позже в цнапе
Тоже из Киева
Пока денег нет
Тоже из Киева
Пока денег нет
Ответ дляura1981
https://sovet.kidstaff.com.ua/search/впо
Що то всіх так ті бабки цікавлять....що за меркантильність
Жить не за что людям
_Alekssandra_• 26 апреля 2022
Ответ дляura1981
Удалено администрацией...
Де це?
Черкаська область. Немає ніякої ’гуманітарки’ переселенцям. Виплат також немає. Навіть, довідки ще не дали. З початку березня.
Ответ дляura1981
Якби зарплата була як до війни, я б і не пішла подаватися. А так, вибачте.
У мене с зарплатні зняли усе ,що могли. А в чоловіка зменшили у 4,8 разів зарплату.
Жити за щось потрібно.
Я за своє життя стільки податків заплатила , а ніде нічого не отримувала безкоштовно. На зсу допомагаємо,як можемо.
Гуманітарної допомоги тут немає.
Жити за щось потрібно.
Гуманітарної допомоги тут немає.
Тутти-фрутти12• 26 апреля 2022
Ответ дляura1981
Удалено администрацией...
Ага, пачка риса и картошки кг.
Светочка79• 26 апреля 2022
Ответ дляLanaamsterdama
Тоже из Киева
Пока денег нет
Тоже из Киева
Пока денег нет
А как это:и там, и там?
Илона-Матвеева• 26 апреля 2022
Ответ дляBell-k@
А у Вас на дитину в дії з´явилась?
У мене на дитину не підтягнули ((
Катерина-7fb4• 26 апреля 2022
Ответ для_Lary_
Тобто дитячі довідки підтягнулись пізніше?
Одразу підтягнулися всі, через 3 дні (моя і дітей) - то я не зрозуміло написала