Можливо на сайті є хто займається розповсюдженням даної марки кремів ???
happy camomile• 27 апреля 2022
А чем они вам так приглянулись?Она присматривалась к Histomer,но то,что в составе кислоты не впечатлило.У меня должны быть их прайсы и описание,если не выбросила.
Ответ дляhappy camomile
Я їми просто користуюсь вже давно, задоволена. У зв’язку з ситуацією зараз , я поки придбати не можу там де завжди .. є сайти , але мене не влаштовують їх умови.
Роза Амалия• 27 апреля 2022
Хистомер - хорошая косметика, я пользуюсь, мне подходит и нравится. Особенно их кремы для лица
Ответ дляalena2013
Здесь покупала сыну мусс для умывания.
А де саме купували ?
Ответ дляЮляшка-Короляшка
А де саме купували ?