Перебуваючи в окупації я дивилась по тв що тысячі тонн гуманітарної допомоги пересилають в Україну.
На той час люди на Херсонщині вмирали без життєвонеобхідних ліків, не було засобів гігієни, дитячого харчування. Ну то зрозуміло . Окупація є окупація.
Ось ми виїхали, і нам допомога зараз дуже потрібна , якщо продукти мы можемо купити, то ковдри, якийсь посуд, всю побутову хімію, безліч інших дрібнички всього не купиш.
По місцю проживання нам сказали - тільки при пред´явлення довідки впо (всі вже знають що отримати цю довідку окремий квест)
і ось чоловік отримав довідку (я ще ні) ми ідемо отримати допомогу. і знаєте що нам запропонували?
нічого.
ой, брешу
корм для тварин і ліки за рецептом.
ні продуктів, ані засобів гігієни, нічого! про ковдри, посуд мовчу.
Так якщо гуманітарної допомоги немає в окупації, її немає для переселенців, то де вона?
нічого.
ой, брешу
корм для тварин і ліки за рецептом.
Love_Love_Love_• 28 апреля 2022
Ответ дляТанюша
ІФ область
Можливо вам в місто потрібно, а в містечках не дуже вона і є, не дуже доходить.
Хоча з іншої сторони якщо попросити в пабліку міста в ФБ вам люди самі позносять ковдри, посуд і тд
Ответ дляLove_Love_Love_
ось така ситуація, всі кажуть обласні центри ЗУ переповнені, їдьте в села та містечка.
А щоб поїхати в обласний центр, це знов ресурси матеріальні.
і немає впевненності що в обласному центрі нам не запропонуть безкоштовний обід
В Чернігівській обл роздають, розвозять по селам що були в окупації
В Карпатах для мам яких поселили в садочку привозили дитячі речі з Румунії - думаю це для села було не загальна гуманітарка
В Микуличині центр де можна було взяти взуття та речі в основному дитячі, також обіди та розвад центр для малечі
Ситуація у кожному місті різна.Я проживала у селі в Закарпатській області.Начебто і кордони близько і в групах області тільки і пишуть що завезли гуманітарну допомогу.По факту її немає,тільки обіди безкоштовні але від мене вони і то 12 км.Зате в Мукачево чула що гарно роздають і їжу і речі.Ось так ..
Love_Love_Love_• 28 апреля 2022
Ответ дляТанюша
Будь ласка пошукайте групу в ФБ вашого містечка, напишіть там оголошення, вам допоможуть 100%
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую, ми вже питаємо людей.
У мене більше не питання ’чого не дали особисто нам’
А куди поїхали усі ті фури що показували по Тв.
якщо доплмога дошла до тих хто цього потребує , але всім не вистачило то одне.
В мене просто зявилась думка про ’зрадоньку’ і хтось на цій гуманітарці робить собі бізнес
Ответ дляТанюша
Дякую, ми вже питаємо людей.
Николаев, Николаевская область - раздают. Одеял не видела (стояла очередь за вещами для детей, возможно и были) но жидкое мыло, уходовые средства для деток, подгузники, влажные салфетки, прокладки, туалетная бумага, продукты раздают.
Love_Love_Love_• 28 апреля 2022
Ответ дляТанюша
Дякую, ми вже питаємо людей.
Нічого не можу сказати, якщо чесно теж дивують деякі гуманітарні моменти, але нікого не зочу судити. Бачу як в магазинах закордонна амуніція з‘явилась і знаю яким чином її можливо доставити в Україну тому задумалась.
Бачу яз з закордону пакують купу всього що тут переселенцям дають і пересилають в Україну
Який населений пункт?В ІФ є магазин по типу ’секонд хенд’ з безкоштовним одягом,взутям.Все досить культурно на вішалках і полицях. Шукайте місцеві групи і сайт міської ради.В територіальній громаді гуманітарна допомога зусереджена в центральному населеному пункті.Гуманітарки через ІФ область приходить багато ,але більшість їде далі в центральну, північну частину і схід.
Я сама в шоці від тої гуманітарки , вірніше від тої корупції
У мами в селі 500 хат завезли гуманітарку.
Перші люди які прийшли за нею получили запаковану коробку, всі інші получили вже розпаковану і немає половини
Ті круті позаїжали машинами
А картоплю завезли , так то був той ще квест, для ізбранних
Так це там де всі свої
Село в нас не бідне
Ті круті позаїжали машинами
Так це там де всі свої
Село в нас не бідне
Ответ дляLykris
ситуація така що , центри допомоги є
але там куди ми звертались нічого немає
Ответ дляIsa Dora
Автор гуманитарки реально много.
Вы только приехали?
Распрашивайте везде в сельсовете, цнап, у людей.
Но в начале войны приходило в маленький город 5 машин каждый день помощи, а сейчас чуть ли ни 1 машина в неделю.
Вы только приехали?
Я во Львове очень давно, справку ещё не выдали, в очередях жить надо, никто ничего не дал справка нужна и не собирается, ой простите паску дали, 4 яйца и пачку сыра польского мне с ребёнком
insta obnova2020• 28 апреля 2022
пхуй//йло не допускає гум коридори до Маріуполя і Херсону дивітся уважно- все підсказано
Ответ дляAmpoba.
Добрый вечер. Сегодня в ИФ, в точке выдачи гуманитарной помощи, на дверь приклеели объявление, что будут обслуживать только тех, кто зарегистрирован в ИФ и список адресов (по сёлам) выдачи гуманитарной помощи для тех, кто зарегистрирован в области.
Это где? я сфоткаю и выложу в тему.