Порадьте, будь ласка, магазин з не дуже високими цінами на штори/тюль. Може хто має нове, яке лежить і не потрібне, перекуплю.
Дякую
Ответ дляnova_mama
Можу у себе глянути.
Є нове, але дизайн часів срср.
І тюль, і тканина на штори.
Воно не підшите і не порізане.
На декілька вікон вистачить.
Є нове, але дизайн часів срср.
І тюль, і тканина на штори.
Воно не підшите і не порізане.
На декілька вікон вистачить.
буду вдячна
Тюль є. Білого кольору.
Ширина приблизно 120 см, довжина приблизно 12 м.
Узор з трикутників. Це на фото.
Ще десь є у дрібні квіточки, але треба пошукати.
А штори у себе не знайшла. Тканина на штори є у мами, два види. Однієї метрів 5, іншої метрів 10. Зі штучного матеріалу (мама каже, штучний шовк, ацетатний). Щось яскраве, з великими квітками. . Якщо така у принципі може підійти, то поїду, зроблю фото і поміряю точно.
Узор з трикутників. Це на фото.