Spring1987• 30 апреля 2022

Кому вдалося зареєструватися на виплату Binance?

Зараз останні години для онлайн реєстрації.
Агафья• 03 мая 2022
А у мене старий паспорт, і під час заказу картки виявилося, що з ним не можна відкрити карту((

wwonder• 03 мая 2022
Ответ дляАгафья
Старий загран?
Агафья• 04 мая 2022
Ответ дляwwonder
Старий загран?
Не, старий внутрішній
луганчанка• 04 мая 2022
Ответ дляSpring1987
В мене ніяк не виходить(((
Автор, вы зарегистрировались?)
vorobchyk• 04 мая 2022
Ответ дляАгафья
В мене теж старий український паспорт, я закордонний біометричний сканувала
Клементина• 04 мая 2022
А у меня одна и та же проблема. Подтвердить адрес проживания в Европе))
Регистрация в местной миграционной службе не подходит, письмо о том, что ребёнка взяли в школу не подходит.

Комунальных платежей на моё имя у меня нет. Похоже, ничего не получится...

Прямо интересно, хоть кто то эти деньги получит?))
автор Spring1987 • 04 мая 2022
Ответ дляvorobchyk
А якщо закордонний прострочений, то не має сенсу регіструватися?
blancchatte• 05 мая 2022
Я зарегистрировалась, заказала карту, все прошло. Только не понимаю, меня не просили приложить документы, ничего, хотя верификацию прошла успешно, головой покивала)))) счёт уже открыли, но там по нулям.
vorobchyk• 09 мая 2022
Ответ дляblancchatte
Ви клали на депозит 0.05 bnb, щоб відкрити карту? Мені таке пише, я зв´язаламь з підтримкою, що в інструкції такого нема. Прийшла відповідь - це стандартний процес при відкритті будь- якої картки. Це 17.5 бакса. Не хочеться їх покласти внікуди

keyngi• 12 мая 2022
А мне сегодня пришла бинанс карта, но, не могу понять, как на выплаты податься)
vorobchyk• 13 мая 2022
Ответ дляkeyngi
Переадресую Вам питання. Ви, для відкриття карти платили 17 доларів, які ніби мають потім повернути?
keyngi• 15 мая 2022
Ответ дляvorobchyk
Ні, не платила. Але до цього я купувала кріпту через бінанс, може, через те вони не вимагали щось платити