vikaS• 01 мая 2022

А вы уже слышали как перепели песню Кузьмы?

До слез (
Джулияробертс• 01 мая 2022
Так, слухала, дивилась і плакала...
Джулияробертс• 01 мая 2022
Я й так цю пісню його дуже люблю
Алена Я• 01 мая 2022
Начала смотреть, не смогла...ребенок спросил, мама чего ты плачешь(((
линка76• 01 мая 2022
Мне понравилась, слушала и плакала. За что нам все это......
tatyana281183• 01 мая 2022
Які ми українці гарні та щасливі.величний народе,тримайся!перемога за нами!воля у нас в крові,то наш код💙💛
Светочка79• 01 мая 2022
Я так когда-то в 2014г рыдала, слушая песню Мой город, там на видео мой дом, улица, ТЦ((( давно не слушала-тяжело, благодаря теме автора опять о ней вспомнила, послушала…и понимаю, что рана все ещё открыта и болит 😢
ikudria• 01 мая 2022
Автор, до сліз, дякую, що поділилися
PAJAMA ROOM• 01 мая 2022
Автор, дякую вам
Які українці красиві та сильні! А ще - вільні 🌿 Пишаюся кожним ❤

Я просто знаю що ми переможемо.
diana2201• 01 мая 2022
Плачу 😢
4мама• 01 мая 2022
Ответ дляАлена Я
Я від пісень завжди реву. А тут ще й кліп 😭😭😭
Мене ще на океан сліз пробиває пісня Taraka ’Podaj Rękę Ukrainie’
’подай руку Україні’
Особливо зацінять ті, хто відчув підтримку поляків.
Limbo• 01 мая 2022
Ответ длялинка76
а може ’не за що’, а для чого?
далі он дівчина пише :
’..

Я просто знаю що ми переможемо.’
4мама• 01 мая 2022
Ответ дляLimbo
а може ’не за що’, а для чого?
далі он дівчина пише :
’..

Я просто знаю що ми переможемо.’
Для того, щоб знати - москаль - ВОРОГ!
Завжди! Так було, є та буде! І не шукати там собі ’братьєв’, а хто шукатиме - за курсом корабля одразу посилати!
Це дика орда а не нація!
Limbo• 02 мая 2022
Автор, дякую, що поділились!!!
теж сльози рікой. давно так не плакала.
ми сильні!
ми українці!
ми впораємося!!!
Міражана• 02 мая 2022
Ответ для4мама
Для того, щоб знати - москаль - ВОРОГ!
Це дика орда а не нація!
Навіть зараз багато хто цього не розуміє((( вишукують ’хароших рускіх’, навіть не думають переходити на українську мову і виють про ’раскол в общемтвє’ коли піднімаєш цю тему.
Деколи здається, що все безнадійно, післявійни побіжать миритись з москалями і все вернеться як було (((
4мама• 02 мая 2022
Ответ дляМіражана
Дуже сподіваюсь на жорстку позицію влади у цьому питанні 🙏🙏🙏
Я ніколи не сприймала Фаріон, але зараз би ці питання в її руки віддала
Міражана• 02 мая 2022
Ответ для4мама
Та нема там жорсткої позиції , ви бачите що вони на тв кличуть кацапських ’лібералів’ і навіть переходять до них на російську. Про що мова?
А та кацапська ’опозиція’ ще має наглість нас вчити як жити, і це показують по тв. Слів нема просто....
Нам треба президента бандерівця, без того нічого не буде)))
4мама• 02 мая 2022
Ответ дляМіражана
Ой, з тих ’бандерівців’ так багато паскуд, нажаль :( багатьох особисто знаю.
Але є достойні люди!
Вбивство В´ячеслава Чорновола-от де нвйбільша трагедія нашої держави.
Якби, якби, якби...жили б не тужили зараз. Розумний, чесний, патріот.
Міражана• 02 мая 2022
Ответ для4мама
Але є достойні люди!
Та я жартую. Просто реально подивишся на людей і аж дивно, як вони до всього російського тягнуться, не хочуть розмовляти українською, не хочуть переглядати свій світогляд.
Таке враження, що війна закінчиться і знов півкраїни буде вважати москалів братами... І нема політичної волі щоб це поміняти, судячи з риторики на тв. У всьому винуватий пуйло, як він помре то все, можна далі дружити з кацапами. Ось що я бачу зараз на тв.

А про Чорновола правда.... Аж дивно що його син такий гнилий виявився.
sandra-ko• 02 мая 2022
Песня и клип до слез тронули. А ведь мы до войны были по настоящему счастливы, только сейчас это понимаем...
Limbo• 02 мая 2022
Ответ для4мама
Для того, щоб знати - москаль - ВОРОГ!
Це дика орда а не нація!
не зрозуміла кількості Ваших.!!! мені та суті повідомлення
4мама• 02 мая 2022
Ответ дляLimbo
Як продовження вашої думки ’для чого’.
Мої тези.
Так, емоційні. Багато емоцій.