bayubay.com.ua• 01 мая 2022

Глядачі дорам (Корея, Китай), де зазвичай дивитесь дорами зараз?

Усім привіт. Назріло питання стосовно джерела дорамного світу, бо усі сайти, як виявляється, російські. В мене немає бажання примножати трафік тим сайтам, але ж і від дорам не хочу відмовлятися(((((
Хто де дивиться, діліться :)
автор bayubay.com.ua • 02 мая 2022
Ой, все. Я знайшла серед розмови про український дубляж!
Яка краса!

автор bayubay.com.ua • 02 мая 2022
Може, кому знадобиться https://uakino.club/seriesss/doramy/
автор bayubay.com.ua • 02 мая 2022
Доречі, в кого які улюблені актори корейські?
Лі Джун Кі, Лі Мін Хо, Чжи Чан Ук...
Fotografkiev• 02 мая 2022
А ви діліться які класні корейські дорами останнім часом дивилися?
Татьяна89• 02 мая 2022
Раньше смотрела в группах в телеге (Либертас, Рубен Мендес).
Сейчас в селе интернет не тянет телегу.
Смотрю на сайте дорама.клаб
Не знаю, русский он или нет.
Искусство и культура должны быть вне политики.
Мой любимчик - Чо ин У, ну, и Ли мин Хо, само собой, конечно.
Я больше лакорны предпочитаю, то Тай сейчас молчит, праздники какие-то там у них.
Татьяна89• 02 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
Деловое предложение - отличный сериал.
Татьяна89• 02 мая 2022
Ответ дляbayubay.com.ua
Яка краса!
Мне настолько нравится озвучка Софтбокс, голоса уже,как родные, что не поменяю ее ни на какую другу.
Или сабы, или Софтбокс
Тенко• 02 мая 2022
смотрю на doramy.club
сейчас смотрю Плохой и сумасшедший, Ли Дон Ук там прикольный
автор bayubay.com.ua • 02 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
чесно кажучи, їх багато)))
Я віддаю перевагу зараз детективам. Останній дивилась ’Наглядач’. Вже не пам´ятаю, як натрапила на нього... начебто випадково. Хоча зазвичай передивлялась лише ті, що заплановані були)))
А тут якості вийшло, що мені анотація сподобалася...

автор bayubay.com.ua • 02 мая 2022
Ответ дляТатьяна89
Сейчас в селе интернет не тянет телегу.
Смотрю на сайте дорама.клаб
Не знаю, русский он или нет.
ом... я вперше чую, що можна дивитись в ТГ

> Искусство и культура должны быть вне политики.
Так то воно так... але в мене такого бажання немає.

*Ли Мин Хо лапусік. Обожнюю ’Каннам’ - хоч знов сідай передивляйся)))
автор bayubay.com.ua • 02 мая 2022
Я завжди дивилася дорами на doramatv.live, бо вже декілька років спілкувалася на тій самій платформі на форумі. Воно якось теж так міркувалося... Я людина творча, і Групл для мене був перш за все майданчиком творчих людей. Там було тепло і затишно... поки не почалася війна, і я раптом дізналася, чому там завжди так тихо і тепло...

То ж, бажання там сидіти в мене пропало. Гадаю, надовго. Можливо, назавжди, бо знаю на всі 100, що сайт цей РФ, тому і не можна там навіть слова казати про війну...
Звісно, і дорами заходити дивитися там мені не хочеться. Звідти перекидається цей закидон і на інші сайти. В мене це вже стає справою принциповою - не люблю, коли мені рота затикають. А значить і робити мені там нічого, і люди ті в більшості такі самі зомбовані або просто байдужі, як і у всій раші...
автор bayubay.com.ua • 02 мая 2022
Ответ дляТатьяна89
Деловое предложение - отличный сериал.
Дякую, не дивилась. Забираю собі у закроми))
автор bayubay.com.ua • 02 мая 2022
Ответ дляТатьяна89
Или сабы, или Софтбокс
Так, Софтбокс молодці. Але не всі дорами з їх дубляжем. Доречі, на тій самій doramatv.live мені неодноразово траплявся український дубляж. Навіть бувало, що російського не було, а український був. То мені заходило аж бігом)))
Бувало, що український краще за російський
автор bayubay.com.ua • 03 мая 2022
Ответ дляТенко
смотрю на doramy.club
Я пам´ятаю його з дорами ’Моя дівчина’, то не вразив ані краплі)) Але скидаю на початок кар´єри, бо серіал старенький.

Доречі, через це так і не подивилась ’Аран’. Треба буде переглянути, а потім ще й Поганця)))
Дякую
Тенко• 04 мая 2022
Ответ дляbayubay.com.ua

Дякую
Не смотрела его ранние работы. Я с ним познакомилась именно в Незнакомцах. Его злодей очень понравился. В других ролях я теперь его плохо воспринимаю :) В Кумихо не понравился, его братец ярче. А в Плохом и самасшедшем уже лучше.
автор bayubay.com.ua • 27 мая 2022
Подивилася ’Наодинці з богами’ обидва фильми, непогано)
Хоча, я очикувала трохи більшого