Mari_ia• 02 мая 2022

Доброго вечора✌️Ми з України

Дівчата,а ви теж помітили що останнім часом тут багато ****сидять? Спеціально не пишу про кого,але ви здогадались)То намагаються ленд лізом нам щось доказати то ще якась їх пропаганда.У особистих повідомленнях клянуть.Особливо гівно з них поперло коли зброї багато везуть нам.
Елена1265• 02 мая 2022
Если вы про теодора-что-то-там, то я не заметила в ней ***, но да власть не восхваляет 🤷🏻‍♀️
JuliaGluhenko• 02 мая 2022
Свинособак что-ли?
PAJAMA ROOM• 02 мая 2022
Ага) є трохи)

Але хочеться їм таке розповісти.

Я сьогодні бачила відео про мужчину у якого було ’мнєніє не как у всєх’ - щось там постив в інтернеті.
Там СБУ до нього прийшло. А він одразу сказав що ’уже так не думаєт’. Але його все одно забрали з собою - не повірили напевно йому.

І правильно зробили
Love_Love_Love_• 02 мая 2022
Удалено администрацией...
автор Mari_ia • 02 мая 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Свинособак что-ли?
Так,але якщо чесно то не хочеться їх тваринами називати бо тварини кращі ніж вони
автор Mari_ia • 02 мая 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Щоб не забанили.Бо вони набігають та бани кидають
Somik• 02 мая 2022
критика ЗСУ и главнокомандующего под прикрытием « у нас демократия» . И это они считают достаточным основанием и оправданием своей тупости.
Наша_русофобія_недостатня• 02 мая 2022
Тут ботні дохєра і трошки.Вони притихли перший місяць, але зараз знов вилізли.Ну штош, мова-зброя в поміч
nikolayev• 02 мая 2022
Не так, чтоб аж много, но пару раз видела.
Дело в том, что наши ’радикалы’, которые много жалуются, тоже на работе у кремля.
Елена1265• 02 мая 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
Ага) є трохи)

Але хочеться їм таке розповісти.

І правильно зробили
Точно СБУ, не ФСБ? У нас вроде со свободой слова попроще
LekaCH80• 02 мая 2022
)
JuliaGluhenko• 02 мая 2022
Ответ дляMari_ia
В природе не существует животных свинособак,потому этих уродов так и назвали.
автор Mari_ia • 02 мая 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Так)ви правіМова та зброя
Басина• 02 мая 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Бо вони звіздануті?)))
Love_Love_Love_• 02 мая 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
Ага) є трохи)

Але хочеться їм таке розповісти.

І правильно зробили
До мене сьогодні мацкаліха хотіла заселитись, гонорово дає при заселені підарашкін паспорт😂 добре що покоївка приїхала з чоловіком, а він в теробороні, ще щось там верещало ; нє имеете права😆😆😆😆воно мені у Львові про мої права буде верищати, пацюк недорізаний.
Подзвонила однокласнику, поїхали у відділок. В Польшу воно зібралось….кончєне
Toonika• 02 мая 2022
Ответ дляLekaCH80
)
Вау)) как интересно.
Опять все проходит мимо меня))
PAJAMA ROOM• 02 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
Я не знаю хто прийде) хай це буде сюрпризом)
LekaCH80• 02 мая 2022
Ответ дляToonika
Вау)) как интересно.
Опять все проходит мимо меня))
Ошиблась
JuliaGluhenko• 02 мая 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Я тут снова слезу пустила,а Вы настроение подняли.
автор Mari_ia • 02 мая 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Я їх орками називаю,бо вони реально на них схожі
PAJAMA ROOM• 02 мая 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Сподіваюся вона вже зі своїми
автор Mari_ia • 02 мая 2022
Ответ дляБасина
Бо вони звіздануті?)))
😁
JuliaGluhenko• 02 мая 2022
Ответ дляMari_ia
Я их матом называю и проклинаю каждый Божий день,но в бан не хочу из-за недоразвитых.
Love_Love_Love_• 02 мая 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
Сподіваюся вона вже зі своїми
Не знаю, ще однокласнику не дзвонила, він на роботі.
Відділ з незаконною міграцією, торгівля людьми щось таке.
Вони далі придумають що з тим дранттям робити
автор Mari_ia • 02 мая 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви зробили мені настрій😂Але в мене питання,як воно опинилося в Україні?
PAJAMA ROOM• 02 мая 2022
Ответ дляMari_ia
Теж цікаво
Love_Love_Love_• 02 мая 2022
Ответ дляMari_ia
З Білорусії заїхало.
Це ще добре що мені покоївка пізно про це сказала і той пацюк в руки поліції попав, бо якби в группу ЖК кинула я цю інфу вони б приковані до газової труби в підвалі місяць жили
автор Mari_ia • 02 мая 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Я також.Це не люди.Мені їх не шкода більше.Ніколи не буду співчувати їм як колись коли в Кемерово діти загинули
Елена1265• 02 мая 2022
Ответ дляSomik
А я наоборот считаю, что тупость только у тех людей, у кого не возникает вопросов. Да, сейчас не время для ответов от ЗСУ и главнокомандующего, но ничего ужасного нет в том, что люди эти вопросы обсуждают на форуме. А агрессию такие вопросы, обычно, вызывают в том случае, когда ответа вообще нет, либо есть, но не в нашу пользу.
Я, например, в начале войны задавалась вопросом, почему пишут только о потере параши, а о наших потерях - не пишут. А потом мне объяснили, что это для того, чтоб враг не смог оценить остаток наших сил.
MamaGalya• 02 мая 2022
Ответ дляMari_ia
Як - то таке. Чому досі тут? І якої біди натворило за цей час? Казки про «хороших» не розказуйте)