Дівчата,а ви теж помітили що останнім часом тут багато ****сидять? Спеціально не пишу про кого,але ви здогадались)То намагаються ленд лізом нам щось доказати то ще якась їх пропаганда.У особистих повідомленнях клянуть.Особливо гівно з них поперло коли зброї багато везуть нам.
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляalina 94
Спробуйте
Я до такого не спускаюсь. Навіщо? Якщо хтось не згоден з моєю думкою, якщо чиїсь погляди не співпадають з моїми - я не буду роздавати дулі і шмякати на ’жалобу’, тому що припускаю, що не факт, що саме я права... Звичайно, якщо це не межує з явною провокацією, агресією, наглим хамством, відкритим сепаратизмом і т.д.
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Чого ви до мене чіпляєтесь?Ось скріни.Це не хамство ,по-вашому,людина спілкується адекватно?
PAJAMA ROOM• 02 мая 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
...і чим ви тоді будете відрізнятись від орків?
Ну як мінімум ми не накого не нападаємо
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляalina 94
Ви ’Аллочкін магазин’? Це ваш другий ак чи що? Ви особисто знаєте, що передувало тому діалогу, - може, був інший діалог у інший темі між ними (ну якщо, звичайно, то не ви). І до чого там третій скрін від хрюшика? Хрюшик як раз дивується, чому на ту Ольгу накинулись... Ну а про читання *опою, то тут це було завжди і нічогісінько не змінилось.
...чи вас так слово *опа торкнуло? То якщо вже ’на }{уй’ з деяких пір возведено в канон літературності, то *опа і поготів...
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
Ну як мінімум ми не накого не нападаємо
Ви перекрутились у своїй відповіді як черв´як... Тому що питання було і іншому, і те інше ви чудово зрозуміли...
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Може, це пов´язано якось з країною, звідки подавач? Може, іорданцям, малазійцям, полякам та іншим все швидко. Може, саме тих, що з рос. громадянством, футболять?
Можливо. А можливо просто грошей хочуть, а там зайвих немає. Або знайомства були.
Отримати громадянство Росії також квест, але для наших спортсменів за потреби все провертали за місяць
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляEllyM
Ну і сенс тоді у забанюванні, якщо без проблем новий акк можна зробити безкарно
А яка кара, на вашу думку, повинна бути? Ну ось просто цікаво, що собі людина думає з цього приводу, виражаючи незадоволення, що хтось там за щось недостатньо покараний?
Ответ дляІра.
Я вже неодноразово писала, що це проватний ресурс. Прорашинських пропагандонок тут неміряно. Їх видно за кілометр. І вихід один- банити їх. Вони виступають під лозунгами ´нє всьо так адназначна, включітє крітічєскає мишлєніє, ета майо мнєніє´ і так далі. Люблять наводити довгі метафоричні приклади, переливати з пустого в порожнє, переводити тему і перекладати з хворої голови на здорову, виводити людей на непотрібні емоції, викручувати ситуації, обережно засирати владу. Такі як вона раніше активніше працювали тут, тепер попритихли, молі. Але їх все рівно ще купа. Просто зараз їм з їхніми заготовками дають сильний відпір, тому поприкривали свої верещалки. Але блеють трикілометровими текстами свої ´тиради´, корчать розумних, хоча воно нах нікому не впало. Смердить за кілометр від них.
Вайна омерки на территории Украины, восемь лет бамбили Данбасс...
Allas_shop• 02 мая 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
С чего вы так решили?
У меня никогда не было других профилей и лично вам я вообще ничего не писала.
Не пойму, к чему вы меня упоминаете и какие у вас лично ко мне претензии,если я вам не писала ничего?
Allas_shop• 02 мая 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Я зашла в профиль пользователя, которого вы обвинили,что это я
.
Так вот, то что это реальный профиль, не фейк и не бот видно за километр любому, кто хоть как-то ориентируется в интернете .
И там по темам есть место жительства, которое ч моим никак не совпадает.
И не перевирайте мой ник, а то впечатление,что я вам под горячую руку попалась.

. Так вот, то что это реальный профиль, не фейк и не бот видно за километр любому, кто хоть как-то ориентируется в интернете .
Ответ дляБезимени890123
Все так! Єдине, що додам: вони ніколи не відповідають на конкретику і факти, ви правильно зауважили, емоції - їх все, вселити в людину невпевненість і почуття сорому за те, що, припустимо, не на фронті, не воює чоловік, син, брат, не волонтер, не донатиш на ЗСУ, тощо.
Саме так. Психологічний тиск, невмілий. Бо аргументи ледве дишуть...
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ви ніяк не заспокоїтесь?Який доугий акк? Я на цьому форумі більше 10 років.Не пишіть мені,більше не маю бажання з прорашинськими спілкуватись.
Cherry12358• 02 мая 2022
Автор, так а що дивного? На ева.сру цілі огляди на теми з кідстафу збирають.
Тут повно засланих маток-свинособак
Carrie Bradshaw-Preston• 02 мая 2022
Ответ дляAllas_shop
.

Я звинуватила??? Нічого подібного
Там же питання з перенесенням, тобто ’ну ви ж не АМ, що бути певною, що між ними не було попереднього конфлікту у іншій темі’. По контексту ж зрозуміло...
Девушка с коготками• 02 мая 2022
Ответ дляmamarama
Эти дети вырастают и ненавидят украинцев, готовы их убивать.
Так что ненавидеть их имеет право каждый украинец, а ваши сочувствия детям империализма можете поехать выразить на раше.
мне , как маме , жалко всех детей , а указывать куда мне идти или ехать не нужно , притормозите со своей агрессией , а то вас сильно заносит
VivaForever• 02 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Вона розумна жінка з надзвичайно розвиненим критичним мисленням,от і все
Але тут такого не люблять
Бо критично мислити нас ніколи не вчили,такого не треба вміти простому народу
Треба свято вірити пропаганді і все …
Але тут такого не люблять
Треба свято вірити пропаганді і все …
вы глубоко ошибаетесь, уметь гуглить не равно быть умной. это ’развитое мышление’ пыталось просчитать траекторию движения ракеты (не имея никаких знаний), упавшей на вокзал в Краматорске, и насчитало что она не могла прилететь из рф или днр....
Allas_shop• 02 мая 2022
Ответ дляVivaForever
Очень ’умная’ уже в бане и этого даже мало за то,что она тут вбрасывает. Этого человека уже не исправить.
Ответ дляОлечка79
Мда , почитала комменты . Здесь скоро будут отправлять в бан , только за то , что не поддерживаешь распятие Оли . И сразу же, автоматом, лепить клеймо «сепар». Оле давно его навесили, при этом не удосужились почитать хотя бы определение слова сепаратизм .
Не много ли внимания к персоне какой-то неизвестной Оли? Она всего лишь типичный троль, кем то возведенный в ранг умного человека. Наверное тем, кто не привык иметь собственных мыслей.
Если человек заходит в своих рассуждениях до риторики русских пропагандистов, и предлагает рассматривать сценарии уже озвученные в рашаСМИ - нам просто с ним не по пути. Пусть ищет свою аудиторию в другом месте. Или аудитория ищет своего вещателя.
Уже не будет никакой терпимости к таким тролям. Эти личности участвовали и учавствуют в информационной войне против Украины. И они стоят на одной линии с орками. Орками занимается ЗСУ, Оля-тролями - кто-то из нас. Каждый гражданин Украины может воевать как умеет.
Слава Україні!