ysic• 03 мая 2022

Допомога впо травень. Пошкоджене майно, не власник

Хто в курсі як і далі отримувати допомогу впо, якщо область вже без бойових дій (м. Чернігів), житло наше пошкоджено, вікон не ма:(( але я не власник, тож в дію не можу подати заяву. Проживаю і прописана з дітьми в квартирі мого тата. А тато там не прописаний і не проживає (заявку в дії залишив). Не розумію що нам далі робити. Чи якщо кв не моя, значить вже ніяк не отримаю допомогу, як впо? Хто в курсі?
_ANNI_• 03 мая 2022
Не зннаю точно, а из опыта. Сын ходил оформлял на себя. Он остался в городе. У него проверяли прописку по этому адресу, а также заявку из Дии (я бросала) . Сказали если нет заявки тогда любые пожтвеждающие документы о разрушении, можно из полиции.
Cat88• 03 мая 2022
Я тоже с Чернигова, дом тоже не мой а мамы, я подала заявку, будь что будет
Анетка• 03 мая 2022
Думала, что для получения помощи за май (Киевская обл.) жилье должно быть не пригодным для проживания ?
Если выбиты окна (в нашем городе почти у всех окна выбиты, где взрывной волной, где снарядом, а где простреляны пулями ) то наверное помощь не положена.
Кто знает больше, поправьте, если я не права !
MamaGalya• 03 мая 2022
Подати заявку мало, потім комісія повинна підтвердити і описати пошкодження. Знайома подавала, комісія приїздила, робили обхід. В дім прилетіло, вигоріли 4 квартири. Але важливі конструкції не пошкоджені. З дому визнали аварійними 11 квартир, решта - придатні. Хоча так, вікон немає у всьому будинку.
Але думаю, що єдиного механізму немає і покищо безлад у цьому всьому. Як воно буде - не зрозуміло. Але думаю, що вікна то не пошкодження будуть вважатись.
Настя-873d• 03 мая 2022
Девочки скажите пожалуста есть такие хто получил справка ВПО 22.04? если есть скажите пожалуста хто уже получил деньги????